اخبار سیاسی

بیش از 3 میلیون دوز واکسن کرونا در گلستان تزریق شد

خبرنگاران/گلستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: سه میلیون و 87 هزار و 378 هزار واکسن کرونا در استان گلستان تزریق شده است.

22 اردیبهشت 1401

ارائه اختصاصی طرح های نوین فرهنگی با موضوع گردشگری خانواده

میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، ارائه اختصاصی طرح های نوین فرهنگی با موضوع گردشگری خانواده صورت گرفت.

20 اردیبهشت 1401

تور بلغارستان: بازگشایی مرزهای بلغارستان به روی گردشگران واکسینه شده

مقامات بلغارستان از بازگشایی مرزهای این کشور به روی مسافران وکسینه شده با واکسن فایزر یا سینوواک خبر دادند.

9 اردیبهشت 1401

ممنوعیت واردات ماشین آلات سنگین، معادن را به تعطیلی کشانده است

نایب رئیس خانه معدن با انتقاد از ممنوعیت واردات ماشین آلات معدنی گفت: متاسفانه چند سال است با سیاست های غلط، دامپتراک 100 یا 150 تن، دستگاه های بارگیری 200 یا 300 تن و امثال آنها که ماشین آلات خط فراوری مواد معدنی محسوب می شوند را به عنوان خودرو معمولی در نظر...

7 اردیبهشت 1401

برای برندینگ ایران در اکسپوهای بین المللی چه مسیری باید طی گردد؟

مرکز پژوهش های اتاق ایران درگزارشی با عنوان برندینگ ملت ها؛ مبانی نظریه ها، اهداف و استراتژی ها از راهکارهایی برای برندینگ ایران در اکسپوهای بین المللی به ویژه اکسپو 2020 دوبی گفته است.

26 اسفند 1400

افتتاح حساب آنلاین و صدور کارت هواداری پرسپولیس

بسته های تسهیلات اعتباری در حوزه گردشگری و همچنین محصولات و خدمات بانک گردشگری در محل پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته به بازدیدکنندگان معرفی می شود.

26 اسفند 1400

ایرانی ها بدون ویزا به کدام کشورها می توانند سفر کنند؟

سفر بدون ویزا به کدام کشورها برای ایرانی ها امکان پذیر است!یکی از اصلی ترین نیازهایی که افراد برای سفرهای خارجی خود دارند، دریافت ویزای آن کشور مقصد است. منظور از ویزا هم همانطور که می دانید پذیرفتن قوانین و مقررات کشوری است که می خواهیم به آن سفر کنیم،...

25 اسفند 1400

رایزنی سنا و مجلس نمایندگان آمریکا درباره لایحه فناوری چین

رهبران سنا و مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه اعلام کردند که نمایندگان درباره دستیابی به توافق نهایی بر سر لایحه افزایش قدرت رقابت فناوری آمریکایی با چین مذاکره خواهند کرد.

4 اسفند 1400

پیگیری بیمه مسئولیت دانشجویان پرستاری، تدوین مجدد برنامه آموزشی

پیگیری بیمه مسئولیت دانشجویان پرستاری و تدوین مجدد برنامه آموزش پرستاری در جلسه شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت با سازمان نظام پرستاری و معاونت پرستاری وزیر بهداشت مطرح شد.

30 بهمن 1400

ضرورت ساماندهی پروازهای فرودگاه خرم آباد

خبرنگاران/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از ضرورت هایی که باید به آن توجه گردد زمان پروازهای فرودگاه خرم آباد است که باید ساماندهی گردد.

28 بهمن 1400

هماهنگی با سازمان ها و دستگاه ها برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، حسین صفری، معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با اشاره به اقدامات اجرا شده از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران ویژه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اظهار کرد: در اولین دوره نمایشگاه...

27 بهمن 1400

ورود 5 اتوبوس گردشگری به تهران

رئیس ستاد توریستی شهرداری تهران گفت: قرار است میزهای اطلاع رسانی به توریست دائمی گردد بعلاوه معامله برای ورود 5 اتوبوس توریستی درحال انجام است.

25 بهمن 1400

ملکه انگلیس گردهمایی کریسمس خاندان سلطنتی را لغو کرد

در حالی که سویه تازه ویروس کرونا به سرعت در بریتانیا در حال توسعه است، ملکه الیزابت گردهمایی سالیانه کریسمس خاندان سلطنتی را لغو نموده است.

21 بهمن 1400

دیدنی های برلین، مرکز آلمان (قسمت اول)

برلین، مرکز آلمان و بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور است. این شهر گذشته تلخی را تجربه نموده اما امروزه می تواند مقصد سفر بسیاری از گردشگران باشد و تجربه شیرینی برای آن ها به یادگار بگذارد. برای آشنایی با دیدنی های برلین همراه خبرنگاران باشید.

20 بهمن 1400

افزایش ظرفیت فراوری برق کشور به 6000 مگاوات

خبرنگاران/لرستان وزیر نیرو از افزایش ظرفیت فراوری برق کشور به 6000 مگاوات اطلاع داد.

17 بهمن 1400

وزیر کشور: اشکال در پمپ بنزین ها فنی است، هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد

دکتروحیدی تأکید کرد: هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد و اختلال در ارائه خدمات در بعضی از پمپ های بنزین ناشی از یک اشکال فنی و سامانه ای است که به زودی برطرف می گردد.

20 دی 1400

محدودیت تازه توئیتر، اشتراک عکس بدون اجازه ممنوع شد

بر اساس قوانین فعلی حریم خصوصی این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی افراد دیگر در پلتفرم مانند شماره تماس، آدرس و ID، ممنوع است.

14 دی 1400

الهیان: 3.5 میلیون زوج نابارور به دلیل هزینه های بالای درمان آرزوی مادر و پدر شدن دارند

نماینده مردم تهران در مجلس طی تذکری به وزیر بهداشت و درمان عنوان کرد که متأسفانه 3.5 میلیون زوج نابارور همچنان به دلیل هزینه های بالای درمان ناباروری، آرزوی مادر شدن و پدر شدن به دلشان مانده است.

7 دی 1400

وال استریت ژورنال: تاریخ سفر گروسی به تهران در حال نهایی شدن است

خبرنگار روزنامه آمریکایی به نقل از منبعی بیان کرد تاریخ سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس اتمی به تهران در حال نهایی شدن است.

6 دی 1400

اعضای شورای پروانه ساخت آثار سینمایی منصوب شدند

رئیس سازمان سینمایی طی احکامی اعضای نو شورای پروانه ساخت آثار سینمایی را منصوب کرد.

20 آذر 1400
تعداد: (473)