اخبار سیاسی

نیروهای امنیتی هند 4 هزار نفر را در جامو و کشمیر بازداشت کردند

منابع آگاه از دستگیری دستکم چهار هزار نفر از اهالی ایالت جامو و کشمیر از سوی نیروهای امنیتی هند، بعد از لغو خودمختاری در این منطقه خبر داده اند.

26 مهر 1398

جاسوسی دولت کانادا از شهروندان خود با کنترل تلفن و اینترنت

دولت کانادا با رصد و کنترل تماس های تلفنی و ارتباطات اینترنتی شهروندان این کشور از آنان جاسوسی نموده است.

26 مهر 1398

دانمارک به جای ائتلاف آمریکا در تنگه هرمز به ائتلاف اروپا می پیوندد

نخست وزیر دانمارک اظهار داشت در حال رایزنی با بعضی کشورها برای تشکیل ائتلافی دریایی به رهبری اروپا در تنگه هرمز است.

24 مهر 1398

ماموریت بایدن در پکن

خبرنگاران: بایدن با حضور در پکن کوشش دارد تا ضمن اعلام حمایت از ژاپن چنان وانمود کند که حساسیت های چین بی دلیل است و این کشور باید در راستا تعاملی با آمریکا و توکیو قرار گیرد.

22 مهر 1398

ایتالیا 4 هزار مهاجر و پناهجو را نجات داد

خبرنگاران: نیروی دریایی ایتالیا در 4 روز گذشته بیش از 4 هزار مهاجر و پناهجوی خارجی را در دریای مدیترانه در جنوب جزیره سیسیل نجات داده است.

22 مهر 1398

اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به کوالالامپور

اپلیکیشن های کاربردی کوالالامپورمسافرت به کوالالامپور همواره مورد اقبال و عنایت هر مسافری است که هم می خواهد مسافرتی راحت و آسان داشته باشد و هم هزینه سفرش معقول و خوب باشد. اما ما مسافران امروزی، در زندگی های عادی خود هم بدجور به این عادت نموده ایم...

21 مهر 1398

واکنش روسیه به ادعای ناتو درباره استقرار موشک در اروپا

وزارت دفاع روسیه تأکید کرد که این کشور، برخلاف آمریکا، موشک های دارای برد کوتاه و متوسط را آزمایش نکرده و در اختیار ندارد و قصد هم ندارد که چنین تسلیحاتی را در خاک اروپا یا دیگر مناطق دنیا مستقر کند.

20 مهر 1398

بیانیه رهبران چین و پاکستان: جنگ افغانستان راه چاره نظامی ندارد

رئیس جمهور چین و نخست وزیر پاکستان با اشاره به تاثیر روند صلح افغانستان در امنیت منطقه ای تاکید کردند که جنگ این کشور راه چاره نظامی ندارد.

20 مهر 1398

چین سفیر ژاپن را فراخواند

خبرنگاران: چین پس از اینکه یک وزیر کابینه و تعدادی از نمایندگان مجلس ژاپن از یک معبد بحث برانگیز در توکیو بازدید کردند، سفیر این کشور در پکن را به وزارت خارجه خود فراخواند.

19 مهر 1398

اسکان مهاجران در پایگاه های نظامی کانادا

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت کانادا در مواجهه با کمبود مسکن برای مهاجران میخواهد کمپ هایی ویژه اسکان مهاجران در پایگاه های نظامی خود احداث کند.

18 مهر 1398

میناوند: هیات مدیره می خواهد انصاری فرد را خراب کند

ایران ورزشی - بوی بازگشت افشین پیروانی به پرسپولیس به مشام می رسد. پیروانی در مقطعی مدیر یا همان سرپرست تیم پرسپولیس بود و خوب هم کار کرد اما بعد از ماجرای حکم کمیته اخلاق از سمتش کنار رفت. البته بعدتر او تبرئه شد و در چند مقطع صحبت از بازگشتش به میان آمده...

18 مهر 1398

دولت افغانستان خواهان شرح آمریکا درباره توافق احتمالی با طالبان شد

سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان گفت که کابل نسبت به توافق احتمالی آمریکا با طالبان و پیامدهای آن نگران است و خواهان توضیحات واشنگتن درباره این توافقنامه شد.

17 مهر 1398

گسترش دامنه تسلط نیروهای دولت مستعفی یمن بر استان های جنوبی

منابع محلی امروز (چهارشنبه) اعلام کردند، نیروهای دولت مستعفی وارد شهر زنجبار در مرکز استان ابین در جنوب این کشور شدند. به موازات این رویداد پیشقراولان دولت مستعفی یمن به نقطه العلم به عنوان دروازه شرقی پایتخت موقت، عدن رسیدند.

15 مهر 1398

هندوستان: حتی یک گلوله در کشمیر شلیک نشده است

ایرنا نوشت: مشاور امنیت ملی هند روز یکشنبه مدعی شد که طی ماه ماه گذشته حتی یک گلوله در کشمیر شلیک نشده است و ماه اوت یکی از آرام ترین ماه ها در جامو و کشمیر بوده است.

14 مهر 1398

ممنوعیت هر نوع تملک و تخریب در جهت گذر آقانورالله نجفی

دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری، تاکید کرد: باید دخالت های کالبدی سنگین در بافت تاریخی اصفهان رفع شود، هچنین هرگونه تملک و تخریب املاک و ابنیه در جهت گذر موسوم به آقانورالله نجفی توسط نهادهای استانی ممنوع است.

14 مهر 1398

ترامپ: ما روابط بسیار خوبی با دانمارک داریم

رییس جمهور آمریکا پس از لغو سفر برنامه ریزی شده اش به دانمارک به خاطر آنکه نخست وزیر این کشور پیشنهاد وی را برای فروش منطقه خودمختار گرینلند به واشنگتن رد نموده بود، گفت، گفت وگوی تلفنی عالی با نخست وزیر دانمارک داشته است.

13 مهر 1398
12 مهر 1398

مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی یکشنبه در تهران؛ رایزنی با صالحی و ظریف

کورنل فروتا مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی یکشنبه در تهران با رئیس سازمان انرژی اتمی و وزیر امور خارجه دیدار می نماید.

12 مهر 1398

جنجال های خانم بازیگر مشهور و ملکه زیبایی، تصاویر

دولت پاکستان خواهان برکناری پریانکا چوپرا، بازیگر هندی، از سمت خود به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف شد و گفت که او با حمایت از جنگ و دولت هند در اوج تنش های شدید در منطقه مورد مناقشه در کشمیر، این وضعیت را مورد تمسخر قرار داده است.

10 مهر 1398

جبهه مقاومت در آستانه بزرگ ترین پیروزی

ارتش سوریه مناطق محاصره شده شمال حماه را به صورت کامل پاکسازی کرد. تروریست های باقی مانده در منطقه همه به مرکز نظارتی ارتش ترکیه در نزدیکی مورک پناه بردند.

9 مهر 1398
تعداد: (67)