علم و تکنولوژی

قیمت انواع گوشی موبایل، امروز 24 آذر 99

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 24 آذر را مشاهده می کنید.

19 دی 1399

جدیدترین شماره نشریات رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش و رشد آموزش علوم اجتماعی منتشر شد

تهران (پانا) - جدیدترین شماره فصلنامه های رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش و رشد علوم اجتماعی توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی منتشر شد.

12 دی 1399

پیگرد قانونی 3 کارگر جنجال آفرینِ مراسم خاکسپاری مارادونا

سه فردی که با حرکت ناپسند خود در مراسم خاکسپاری اسطوره فوتبال آرژانتین جنجال ساز شدند، تحت پیگیر قرار گرفته اند.

9 دی 1399

اطلاعاتی جدید از گوشی نوکیا 5.4 منتشر شد

شرکت HMD Global نوکیا 5.3 را در ماه مارس معرفی کرد و اکنون از طریق برخی از اطلاعات پراکنده با نوکیا 5.4 آشنا می شویم، که به گفته رسانه رسمی نوکیا، زودتر از انتظار عرضه می شود.

8 دی 1399

نخستین مأموریت پاکسازی زباله های فضایی توسط آژانس فضایی اروپا اجرا می گردد

آژانس فضایی اروپا در راستا کوشش برای پاکسازی زباله های فضایی یک همکاری چند ده میلیون دلاری با یک شرکت سوئیسی نوپا خواهد داشت.

7 دی 1399

بیان راهکارهای سازمانی در بهینه سازی فرایندها در نشست بررسی عملکرد اداره کل امور اداری و پشتیبانی

تهران (پانا) - فعالیت های شش ماهه اول اداره کل امور اداری و پشتیبانی با حضور رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

5 دی 1399

تولدهای لاکچری زودهنگام، تضییع حقوق فرزندان است

رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران در خصوص تولد زودهنگام نوزادان به دلیل تاریخ لاکچری 99.9.9 واکنش نشان داد.

5 دی 1399

شرایط جوی، عامل افزایش آلودگی هوا در تعطیلات قرنطینه است

شهر: شرایط آلودگی هوای پایتخت در هفته جاری یعنی از یکم تا پنجم آذر برابر با سه روز قابل قبول و دو روز ناسالم برای گروه های حساس بوده است. این درحالی است که بسیاری از عبور و مرورهای درون شهری به علت تعطیلی تعدادی از مشاغل کاهش یافته است.

4 دی 1399

توضیحاتی درباره مدل های سرانجام نامه دکتری عمومی

شیوه نامه اجرایی ایجاد تنوع در مدل های انتها نامه دوره دکتری عمومی رشته های علوم پزشکی ابلاغ شد.

29 آذر 1399

پرتاب پیروز تاکسی فضاییِ اسپیس ایکس با چهار مسافر

فضاپیمای شرکت اسپیس ایکس با همکاری ناسا با موفقیت فضا پرتاب شد و چهار مسافر نخست خود را به سمت ایستگاه بین المللی فضایی برد

28 آذر 1399

جریمه پرداخت نکردن عوارض الکترونیکی آزادراه ها اعلام شد

عباس بیات سرمدی مدیرکل اداره بهره برداری آزادراه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در برنامه ای تلویزیونی با بیان اینکه هم اکنون حدود 6 آزادراه مجهز به اخذ عوارض به صورت الکترونیکی هستند، گفت: طبق آخرین صحبت وزیر راه و شهرسازی 14 آزادراه دیگر...

21 آذر 1399

کشف حدود 15 سایت و حساب برای فروش نوزدان در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا تهران گفت: پدیده فضای مجازی وقوع بعضی جرایم را تسهیل نموده و جرایمی از قبیل خرید و فروش نوزاد را تبدیل به جرایمم تکامل یافته نموده، در این خصوص حدود 15 سایت و حساب برای فروش نوزدان در فضای مجازی کشف شده است.

19 آذر 1399

ایتالیا شرکت اپل را 12 میلیون دلار جریمه کرد

شرکت اپل به دلیل ادعای مقاومت آیفون در برابر آب در ایتالیا 12 میلیون دلار جریمه نقدی دریافت کرد. اپل به دلیل شیوه تبلیغ مقاومت در برابر آب برای دستگاه هایش، به تازگی 10 میلیون یورو (حدود 12 میلیون دلار) در ایتالیا جریمه شده است.

18 آذر 1399

ورود 90 دستگاه آیفون 12 بدون رجیستر به کشور

خبرنگاران: در حالی که 90 دستگاه آیفون 12 در داخل شبکه مخابراتی کشور رویت شده ، اما هنوز هیچ کدام از این دستگاه ها در سامانه رجیستر نشده اند.

17 آذر 1399

شفای خواننده با میشه ضامنم بشی و خاص ترین اثر محسن چاوشی

از میان آثار متعدد هنرمندان موسیقی در وصف امام هشتم، سه اثر بنا به دلایل گوناگون بیشتر از سایر آثار در ذهن مخاطبان ماندگار شده است.

15 آذر 1399

کمک کرونا و اینترنت اشیا به کنترل ترافیک

شهر: ترافیک روزانه، یادگاری از اشتباهات برنامه ریزی قرن بیستم است که شهرها قدرت کنار گذاشتن آن را دارند، تغییر سریع جامعه در روبروه با COVID-19 ظرفیت تغییر در روبرو با این معضل را یادآوری می کند.

14 آذر 1399

خبرنگاران توزیع الکترونیکی گاز مایع گامی در کاهش دغدغه سیستان و بلوچستانی ها

زاهدان- خبرنگاران- طرح الکترونیکی کردن گازمایع در سیستان و بلوچستان اقدامی موثر در راستای ساماندهی و شناسایی جامعه هدف و مصرف کنندگان واقعی در حال اجراست.

12 آذر 1399

چگونه با قابلیت اسمارت لاک و وای فای مانع از قفل شدن گوشی اندرویدی خود شویم؟

گوگل برای سیستم عامل خود قابلیتی به نام اسمارت لاک را درنظر گرفته که با استفاده از آن و زمانی که به یک شبکه وای فای مطمئن وصل شوید، دستگاه آنلاک می گردد. با این حال شاید بخواهید تا زمانی که به این شبکه متصل هستید، دستگاه آنلاک باقی بماند که چنین کاری را...

10 آذر 1399

تجاری سازی فراوری هیدروژن سبز با دریافت 4 میلیون دلار تسریع می یابد

یکی از شرکت های توسعه دهنده روش های فراوری هیدروژن سبز برای تسریع تجاری سازی فناوری فراوری هیدروژن با یاری نانوذرات، مبلغ 4 میلیون دلار سرمایه دریافت نموده است.

7 آذر 1399

کرونا درآمد مایکروسافت را 12 درصد افزایش داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، درآمد مایکروسافت درپایان سه ماهه سوم امسال میلادی 12 درصد رشد نموده و به 37.2 میلیارددلار رسیده است. سودآوری شرکت نیز با 30 درصد رشد 13.9 میلیارد دلار اعلام شده است.

6 آذر 1399
تعداد: (234)