همایشها و نمایشگاه ها

اقدامات مهم سازمان امور دانشجویان در حوزه فناوری اطلاعات

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور دانشجویان اهم اقدامات این دفتر در سال 98 را گفت.

11 تیر 1399

دولت لیبی: فجایع لیبی زیر سر امارات است؛ استفاده از گاز اعصاب در درگیری ها

وزیر کشور دولت الوفاقضمن بیان اینکه امارات عامل فجایع لیبی است، گفت که شبه نظامیان حفتر از گاز اعصاب در درگیری ها استفاده کردند.

9 تیر 1399

مذاکرات آستانه در سطح وزرای خارجه ایران، روسیه و ترکیه فردا برگزار می گردد

وزارت امور خارجه روسیه تاریخ برگزاری مذاکرات صلح آستانه را که میان وزرای خارجه سه کشور ایران، روسیه و ترکیه برگزار خواهد شد، 22 آوریل خاطرنشان کرد.

2 تیر 1399

خبرنگاران توسعه اقتصاد مرز در سیستان و بلوچستان رویکردی جدی در جهش فراوری

زاهدان- خبرنگاران- سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توسعه اقتصاد مرز به عنوان یکی از مهمترین رویکردهای جدی این استان در جهش فراوری در اولویت قرار گرفته است.

30 خرداد 1399

مکان های گردشگری تروندهایم

تروندهایم یا تروندهیم (به نروژی: Trondheim) سومین شهر بزرگ نروژ است که در شهرستان سور تروندلاگ نروژ واقع شده است.

27 خرداد 1399

کنار گذاشتن محدودیت ها، خطر بازگشت کرونا را به دنبال دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دویچه وله، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان امروز دوشنبه با شرکت در کنفرانسی ویدیوئی با سران حزب دموکرات مسیحی از بحث های جاری در این کشور در مورد کاهش سخت گیری ها پیرامون محدودیت های اعمال شده در راستای مقابله با ویروس کرونا به...

26 خرداد 1399

کوچ رویدادها از سالن های کنفرانس به فضای مجازی، اینوتکس پیچ آنلاین ساری به صورت مجازی برگزار گردید

رویداد اینوتکس پیچ ساری برای پرهیز از ریسک شیوع بیماری کرونا، ترجیح داد تا متقاضیان از مزایای برگزاری آنلاین این رخداد بهره مند گردد.

26 خرداد 1399

خبرنگاران طرح فاصلە گذاری اجتماعی هوشمند با جدیت اجرایی گردد

سنندج - خبرنگاران - رئیس کمیتە امنیتی، اجتماعی ستاد مقابلە با کرونا در کردستان بر جدیت ضرورت اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در این استان و توجه مردم نسبت به رعایت موارد بهداشتی تاکید نمود.

14 خرداد 1399

50 شغل آسیب دیده از کرونا را بشناسید

شیوع ویروس مرموز کرونا در مدت زمان بسیار کوتاهی به یکی از عظیم ترین چالش های بین المللی پس از جنگ جهانی دوم تبدیل شده است.

7 خرداد 1399

تأکید اتحادیه اروپا بر ضرورت برطرف تحریم ها علیه ایران

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه بار دیگر بر ضرورت برطرف تحریم ها علیه ایران در بحبوحه همه گیری بیماری کرونای جدید تاکید نمود.

5 خرداد 1399

روزنه نجات صنایع دستی از بحران کرونا چیست؟

ایسنا/ براساس سخنان اداره کل میراث فرهنگی استان یزد، نمایشگاه های مجازی روزنه نجات صنایع دستی از بحران کرونا هستند.

4 خرداد 1399

ملاقات و گفتگوی ظریف با وزیر خارجه چک در مونیخ

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف و توماس پتریک وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری چک بعد از ظهر امروز (آدینه) در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ با یکدیگر ملاقات و در مورد موضوعات روابط دوجانبه، برجام و همچنین شرایط منطقه خلیج فارس و غرب...

17 اردیبهشت 1399

مرکل خواهان آتش بس دائمی در ادلب شد

دولت آلمان در راستای حمایت از گروه های مسلح و تروریستی در ادلب، ضمن اختصاص بودجه چند ده هزار یورویی به این منطقه، بر لزوم دائمی شدن آتش بس در ادلب تاکید نمود.

17 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بعضی اصناف مشهد مکلف به تعطیلی موقت یا کاهش ساعت کاری شدند

مشهد- خبرنگاران- رییس اتاق اصناف مشهد گفت: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، اتحادیه های صنفی زیرپوشش این اتاق طی بخشنامه ای بعضی از اصناف را مکلف به تعطیلی موقت یا ملزم به کاهش ساعت کاری خود ضمن رعایت دستورالعمل بهداشتی کردند.

11 اردیبهشت 1399

نخستین نشست ملی اوراسیا 5 تیر 99 برگزار می شود

نخستین نشست ملی اوراسیا، پلی به سوی تجارت آزاد جهانی پنجم تیر 1399 به همت مرکز آموزش بازرگانی ایران وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار خواهد شد.

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران احتمال آلودگی آزمایشگاه ساخت کیت های آزمایش کرونا در آمریکا

تهران - خبرنگاران - یک دانشمند فدرال ارشد درمورد احتمال آلودگی در آزمایشگاهی در آتلانتا جایی که دولت آمریکا کیت های کرونا را ساخته است، هشدار داد.

31 فروردین 1399

بانوی هفت هزار ساله تهران رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری؛ این اسکلت که به همراه یک ظرف سفالی سالم، قطعات سفال و چند قطعه سنگ کشف شده در یکی از سالن های بخش پیش از تاریخ موزه ملی ایران در معرض دید عموم گذاشته شده است.

26 فروردین 1399

دستگاه تولید گاید های جراحی فک و صورت در ایران ساخته شد

شریفی با اشاره به اینکه دستگاه تولید گاید های جراحی فک، دهان، صورت و پرینتر های سه بعدی در ایران ساخته شده، گفت: ایران در زمینه اعمال جراحی فک و صورت و تولید دستگاه های مرتبط با آن پیشرفت خوبی داشته است.

18 فروردین 1399

کدام دیدنی ها و مراکز خرید کوشی آداسی را نباید از دست داد؟

مراکز خرید کوش آداسی | Kusadasi Shopping Centersکوش آداسی یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه محسوب می شود و بیشتر درآمد این شهر از راه صنعت توریسم می باشد. از خصوصیات کوش آداسی این است که هوای آن کاملا مدیترانه ای است با تابستان های گرم و زمستان های نسبتا سرد. توریست...

9 فروردین 1399

دوحه: کوشش ها برای حل بحران با عربستان و امارات شکست خورده است

وزیر خارجه قطر اظهار داشت که کوشش های حل بحران با عربستان و امارات موفقیت آمیز نبوده است.

6 فروردین 1399
تعداد: (68)