کسب و کار

راهنمای مسافرتی آگرا

آشنایی با آگرا در هنداولین تصویری که از شنیدن نام کشور هند به ذهنتان می آید چیست؟ بله درست است، تاج محل. با شکوه ترین عمارت شبه قاره هند که اگر آن را ندیده باشید بخش مهمی از هندوستان را از دست داده اید. برای دیدن این اوج هنر معماری ایرانی-هندی باید زحمت...

28 آبان 1398

ویژگی های یک وکیل خوب

خبرنگاران: حتما خیلی از شما در زندگی درگیر کار های حقوقی شده اید و متوجه شدید که به تنهایی نمی توانید از عهده مسائل پیچیده حقوقی بربیایید و به یک شخص متخصص و با تجربه در این حوزه احتیاج دارید تا در کار خود پیروز شوید.

25 آبان 1398

عزم سازمان استاندارد برای نظارت بر فروشگاه های اینترنتی

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: طبق برنامه ریزی ها در نظر داریم فروشگاه های اینترنتی را پس از طی مراحل قانونی تحت پوشش قرار دهیم و بر کل مراحل از تامین تا تبلیغ و فروش کنترل و نظارت خواهیم داشت.

25 آبان 1398

امکان سرایت جنگ تجاری امریکا بااروپا به حوزه های سیاسی و امنیتی

خبرنگاران- گروه بین الملل- فاطمه محمدی پور : ترامپ از همان زمان انتخابات ریاست جمهوری 2016، از توافقات تجاری آمریکا با دیگر کشورها به عنوان ضرباتی مهلک بر ساختار فراوری داخلی کشورش یاد می کرد.

23 آبان 1398

خاتمه جنگ در یمن چطور رقم می خورد؟

جنایاتی که در طول بیش از چهار سال بر مردم یمن رفته قابل چشم پوشی نیست.

21 آبان 1398

سوغات پکن؛ یادگاری های چین، سرزمین شگفتی ها

چین، فرهنگ و تاریخی غنی دارد و این فرهنگ غنی را به وضوح می توان در هنرهای سنتی و صنایع دستی آن دید. سوغات پکن، مجموعه ای از این هنرهای جذاب است.

19 آبان 1398

سه لژیونر تیم امید در اندونزی حاضر می شوند

به گزارش خبرنگاران، یونس دلفی، اللهیار صیادمنش و مهدی مهدی خانی سه بازیکن شاغل در لیگ های بلژیک، ترکیه و کرواسی مستقیما راهی جاکارتا خواهند شد تا در اندونزی به اردوی تیم امید ملحق شوند.

18 آبان 1398

منچسترسیتی قیمت فروش سانه را تعیین کرد

باشگاه منچسترسیتی روی لروی سانه، بال آلمانی اش که مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته است، قیمت گذاشت.

14 آبان 1398

روسیه در رقابت با آمریکا به سمت همکاری های بیشتر با چین حرکت می نماید

خبرنگاران: کارشناس اندیشکده بنیاد کارنگی در گزارشی به آنالیز تحریم های آمریکا علیه روسیه و واکنش روسیه در مقابل این تحریم ها پرداخته و معتقد است که رهبران روسیه در این رویارویی به سمت چین حرکت خواهند کرد.

9 آبان 1398

بهترین بازارهای مالزی را بشناسید

بازارهای مالزی گرچه جذابیت بازارچه های شناور تایلند را ندارند؛ ولی سر زدن به آن ها، تجربه جذابی است که تا مدت ها فراموش نمی کنید.

7 آبان 1398

امریکا قادر به حل بحران قطر نیست

خبرنگاران- گروه بین الملل: رسانه های خبری از برگزاری نشست سران شورای همکاری خلیج فارس و آمریکا در ماه اکتبر، پاییز سال جاری، در کمپ دیوید جهت حل بحران قطر خبر داده اند.

6 آبان 1398

فال روزانه 20، 06، 1398

فال روزانه چهارشنبه 20 شهریور 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 20 شهریور به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، پر جنب و جوش، باهوش، قدرتمند و بسیار با استعداد هستید. ایده ها و افکار فوق العاده ای که شما در سر دارید به پیشرفت...

25 مهر 1398

دانمارک به جای ائتلاف آمریکا در تنگه هرمز به ائتلاف اروپا می پیوندد

نخست وزیر دانمارک اظهار داشت در حال رایزنی با بعضی کشورها برای تشکیل ائتلافی دریایی به رهبری اروپا در تنگه هرمز است.

24 مهر 1398

اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به کوالالامپور

اپلیکیشن های کاربردی کوالالامپورمسافرت به کوالالامپور همواره مورد اقبال و عنایت هر مسافری است که هم می خواهد مسافرتی راحت و آسان داشته باشد و هم هزینه سفرش معقول و خوب باشد. اما ما مسافران امروزی، در زندگی های عادی خود هم بدجور به این عادت نموده ایم...

21 مهر 1398

چین به بزرگترین وارد کننده نفت دنیا تبدیل شد

خبرنگاران: تازه ترین آمارهای رسمی منتشر شده از سوی دولت آمریکا نشان می دهد چین با پشت سر گذاشتن آمریکا طی ماه گذشته به بزرگترین وارد کننده نفت دنیا تبدیل شده است.

18 مهر 1398

استقبال فوق العاده از روزی روزگاری در هالیوود

جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو روزی روزگاری در هالیوود با بازی ستاره های هالیوودی در اولین روزهای اکران با استقبال بسیار خوبی روبه رو شده است.

17 مهر 1398

هندوستان: حتی یک گلوله در کشمیر شلیک نشده است

ایرنا نوشت: مشاور امنیت ملی هند روز یکشنبه مدعی شد که طی ماه ماه گذشته حتی یک گلوله در کشمیر شلیک نشده است و ماه اوت یکی از آرام ترین ماه ها در جامو و کشمیر بوده است.

14 مهر 1398

ترامپ: ما روابط بسیار خوبی با دانمارک داریم

رییس جمهور آمریکا پس از لغو سفر برنامه ریزی شده اش به دانمارک به خاطر آنکه نخست وزیر این کشور پیشنهاد وی را برای فروش منطقه خودمختار گرینلند به واشنگتن رد نموده بود، گفت، گفت وگوی تلفنی عالی با نخست وزیر دانمارک داشته است.

13 مهر 1398

تهدید اردوغان به انصراف از خرید اف 35 و خرید جنگنده روسی، هر چیزی ممکن است

تسنیم نوشت: رئیس جمهوری ترکیه امکان خرید جنگنده های سوخو-35 و سوخو-57 روسی به جای جنگنده اف-35 آمریکایی را بعید ندانست و یادآور شد که به همین منظور هم از نمایشگاه بین المللی هوافضا ماکس-2019 در روسیه دیدن نموده است.

12 مهر 1398

چگونه ماشینمان را با قطار جابه جا کنیم؟

سفرهای جاده ای دردسرهای خودشان را دارند، از رانندگی طولانی مدت بگیر تا ترافیک و خستگی های بعدش عواملی هستند که باعث شده مسافران سایر روش های حمل و نقل را انتخاب نمایند. در نتیجه پس از رسیدن به مقصد ماشین نخواهیم داشت و برای گشت و گذار با مشکل روبرو می...

11 مهر 1398
تعداد: (47)