اخبار اقتصادی

اعتراض چین به آمریکا: بدهی هایت را پرداخت کن

ایسنا نوشت: چین با انتشار بیانیه ای از تمام کشورهای عضو سازمان ملل خواست تا به شکلی فعال تعهدات اقتصادی خودشان به سازمان ملل را محقق نمایند و تاکید نمود که واشنگتن بیش از دو میلیارد دلار به این نهاد بین المللی بدهکار است.

21 تیر 1399

طرح جمهوریخواهان سنای آمریکا برای تحریم چین بر سر شیوع کرونا

گروهی از اعضای جمهوریخواه مجلس سنای آمریکا طرحی را ارائه کردند که براساس آن رئیس جمهور امکان وضع تحریم علیه چین در خصوص شیوع ویروس جدید کرونا را خواهد داشت.

19 تیر 1399

خبرنگاران بخشش اجاره 36 واحد تجاری در بجنورد

بجنورد-خبرنگاران- مالک 36 باب مغازه یک بازارچه در بجنورد، مرکز خراسان شمالی، اجاره بهای یک ماه از این واحدهای تجاری را بخشود.

14 تیر 1399

تقویت حضور عُمان بر ظفار در مرز یمن برای مقابله با عربستان سعودی

سلطان عمان با هدف تقویت سلطه این کشور بر استان ظفار واقع در مجاورت استان مرزی المهره یمن و به منظور مقابله با حضور نظامی عربستان سعودی، جلسه ای با استاندار ظفار برگزار کرد.

12 تیر 1399

جزئیات فیش حقوقی کارکنان در سال 99

آن چه در خصوص شرایط حقوق کارکنان در امسال رخ داد اعمال افزایش متوسط 15 درصدی نسبت به سال گذشته بود که در نتیجه آن دیگر هیچ یک از کارمندان رقمی کمتر از دو میلیون و 800 تومان دریافتی نخواهند نداشت، در عین حال که متوسط دریافتی شاغلین به پنج میلیون و 400 هزار تومان...

12 تیر 1399

یوونتوس-خامس؛ انتقالی که دوباره جدی شد

به نظر می رسد که بحث حضور خامس رودریگز در یوونتوس دوباره جدی شده است.

11 تیر 1399

اقدامات مهم سازمان امور دانشجویان در حوزه فناوری اطلاعات

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور دانشجویان اهم اقدامات این دفتر در سال 98 را گفت.

11 تیر 1399

کرونا بر اقتصاد جهان چه تاثیری گذاشته است؟

ویروس کرونا اولین بار در روزهای پایانی دسامبر 2020 در ووهان چین شیوع یافت. داده های جمع آوری شده از دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد، این ویروس تا به امروز در 185 کشور گسترش یافته، بیش از 2.9 میلیون نفر به آن مبتلا شده و 202 هزار نفر جان خود را از دست داده اند.

7 تیر 1399

باخ: خسارت تعویق المپیک 2020 صدها میلیون دلار است، ورزش پس از بحران کرونا اهمیت بیشتری پیدا می نماید

رئیس آلمانی کمیته بین المللی بیان کرد؛ هزینه تعویق المپیک 2020 در توکیو به خاطر شیوع ویروس کرونا صدها میلیون دلار است.

6 تیر 1399

ماجرای قرار دادن نیوجرسی مقابل یک داروخانه در تهران چه بود؟

شهردار منطقه 2 تهران علت قراردادن نیوجرسی در مقابل داروخانه ای در منطقه تحت مدیریت را بدهی و عدم پرداخت عوارض اعلام کرد.

5 تیر 1399

فرانسه از احتمال تداوم قرنطینه ویژه ایام کرونا اطلاع داد

نخست وزیر فرانسه از احتمال تداوم قرنطینه ویژه ایام کرونا در این کشور تا دو هفته دیگر اطلاع داد.

5 تیر 1399

راهکار استفاده از اسکناس در روزهای کرونایی

محققان می گویند با توجه به قطعی بودن آلودگی اسکناس ها به طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها به نظر می رسد عدم تماس با پول روشی بسیار ساده تر و منطقی تر از ضدعفونی کردن آن است.

4 تیر 1399

نمک زدایی از آب شور با یون زدایی خازنی توسط محققان کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، محمد مهدی کاظم زاده دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی گرایش جداسازی و مجری پروژه بهبود جذب سطحی کامپوزیت کربنی برای استفاده در نمک زدایی آب گفت: ما توانستیم این روش را یک گام فراتر از روش آزمایشگاهی...

3 تیر 1399

نفت آمریکا صفر دلار شد

در پی کاهش شدید تقاضای جهانی نفت به دلیل بحران اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، نفت سبک تگزاس (WTI) در معاملات امروز بورس کالای نیویورک دست کم برای دقایقی به صفر رسید.

31 خرداد 1399

خبرنگاران توسعه اقتصاد مرز در سیستان و بلوچستان رویکردی جدی در جهش فراوری

زاهدان- خبرنگاران- سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توسعه اقتصاد مرز به عنوان یکی از مهمترین رویکردهای جدی این استان در جهش فراوری در اولویت قرار گرفته است.

30 خرداد 1399

تشویق به سفر برای نجات گردشگری ، پرواز به سیسیل ایتالیا با نصف قیمت

مقامات سیسیل در نظر دارند 50 درصد از هزینه شما را برای بازدید از جزیره، که مسلماً یکی از زیباترین مکان های روی کره زمین است، پرداخت نمایند. ایتالیا به دلیل شیوع گسترده کرونا در این کشور با زیان 1.2 میلیارد دلاری صنعت توریسم روبرو شده است. اقدامات ایمنی...

30 خرداد 1399

خبرنگاران مردم تخلفات مرتبط با کرونا را به سامانه سجام اطلاع دهند

ایلام - خبرنگاران - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ایلام از عموم مردم خواست: تخلفات مرتبط با ویروس کرونا را به وسیله سامانه جامع ارتباط مردمی قوه قضاییه (سجام) اطلاع دهند.

28 خرداد 1399

کنار گذاشتن محدودیت ها، خطر بازگشت کرونا را به دنبال دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دویچه وله، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان امروز دوشنبه با شرکت در کنفرانسی ویدیوئی با سران حزب دموکرات مسیحی از بحث های جاری در این کشور در مورد کاهش سخت گیری ها پیرامون محدودیت های اعمال شده در راستای مقابله با ویروس کرونا به...

26 خرداد 1399

چطور لوند باشیم و عشوه گری کنیم؟

لوندی و عشوه گری در ابتدایی ترین حالتش نشان می دهد که شما عاشقانه به کسی جذب شده اید. اگر می خواهید برای کسی عشوه گری کنید، باید از قبل بدانید که از نظر جنسی به آنها تمایل دارید یا خیر! به نظر می رسد آغاز به عشوه گری اگر آن را بلد نیستید کمی ترسناک باشد اما...

25 خرداد 1399

قرار نبود جوجه ها را معدوم نمایند ، فراوری جوجه های مازاد باعث انتشار آلودگی می گردد

معاون امور فراوریات دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: فراوری جوجه های مازاد باعث انتشار آلودگی در محیط مرغداری ها می گردد و معدوم سازی این جوجه ها یک روال طبیعی در صنعت مرغداری در تمام جهان است.

23 خرداد 1399
تعداد: (259)