مجلس کلیات لایحه نظام رسانه ای را به دلیل عیوب فراوان رد کرد

به گزارش بانوی ایران، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون کلیات لایحه نظام رسانه ای را به دلیل ایراد زیاد رد کرد گفت: متاسفانه 4 دولت نتوانستند لایحه ای جامع و مانع با سبک و سیاق علمی و منطقی به مجلس بدهند.

مجلس کلیات لایحه نظام رسانه ای را به دلیل عیوب فراوان رد کرد

به گزارش گروه رسانه های بانوی ایران، سیداحسان قاضی زاده هاشمی نماینده فریمان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، درباره سازمان نظام رسانه ای گفت: لایحه سازمان نظام رسانه ای ارسال شده از سوی دولت به مجلس را در کمیسیون فرهنگی مورد بحث و آنالیز قرار دادیم که البته ایرادات فراوانی را در آن مشاهده کردیم.

وی اضافه کرد: کلیات لایحه سازمان نظام رسانه ای در کمیسیون فرهنگی مجلس رد شد چرا که ایرادات زیادی در این لایحه وجود داشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس توضیح داد: این کمیسیون معتقد به وجود یک سازمان نظام صنفی- رسانه ای برای رسانه ها است اما این کار باید با سبک و سیاق علمی و منطقی برای همه جا تحقق پیدا کند.

قاضی زاده هاشمی گفت: نباید در سازمان نظام صنفی - رسانه ای عیب و ایرادی وجود داشته باشد تا بتواند تمامی ابعاد آن جنبه اجرایی پیدا کند.

وی گفت: متاسفانه دولت بعد از گذشته 4 دوره هنوز نتوانسته است لایحه ای جامع و مانع درمورد نظام رسانه ای به مجلس ارائه دهد و به نظر می رسد که باید نمایندگان مجلس در این باره ورود نمایند هرچند که بعید است به مجلس دهم برسد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خاتمه گفت: انشاءالله نمایندگان مجلس یازدهم طرحی جامع درباره نظام صنفی - رسانه ای تهیه و تدوین خواهند کرد و به نظر می رسد که در این باره از دولت باید قطع امید کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 489

به "مجلس کلیات لایحه نظام رسانه ای را به دلیل عیوب فراوان رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس کلیات لایحه نظام رسانه ای را به دلیل عیوب فراوان رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید