جزئیات عیدی بازنشستگان، چه کسانی 2 میلیون و 900 هزار تومان عیدی می گیرند؟

به گزارش بانوی ایران، عیدی بازنشستگان سال جاری نیز مانند سال های گذشته بحث برانگیز شد، به خصوص مبلغ پایین آن که پول نهایتا ده کیلو برنج خواهد شد.

جزئیات عیدی بازنشستگان، چه کسانی 2 میلیون و 900 هزار تومان عیدی می گیرند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عیدی بازنشستگان برخلاف سایر قشرهای کاری جامعه هیچ وقت متناسب با حقوق پرداخت نمی گردد و این موضوع همیشه بازنشستگان را در آستانه شب عید و با هزینه های هنگفت امروز با مشکل روبرو می نماید و همیشه منجر به نارضایتی این قشر می گردد.

به گفته میرهاشم موسوی، رئیس کانون بازنشستگان کارگری، اندازه عیدی یک میلیون و 800 هزار تومان است؛ در این میان مبلغ عیدی بازنشستگان متاهل 2 میلیون و 300 هزار تومان، متاهل دارای یک فرزند 2 میلیون و 500 هزار تومان، متاهل دارای 2 فرزند 2 میلیون و 700 هزار تومان و متاهل دارای 3 فرزند 2 میلیون و 900 هزار تومان است.

رئیس کانون بازنشستگان کارگری در مورد زمان واریز عیدی بازنشستگان گفت: بنای ما بر این است که قبل از اینکه عیدی زیرمجموعه و کارکنان اداری خود را بپردازیم، حقوق بازنشستگان را واریز کنیم که سال جاری هم همین کار را انجام می دهیم، اما فعلا زمان دقیقی را اعلام نمی کنیم تا آنالیز ها برای تامین منابع نهایی گردد.

همه کارگران مشمول قانون کار سال جاری حداقل 8 میلیون و 358 هزار تومان و حداکثر 12 میلیون و 537 هزار تومان عیدی و پاداش دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که در تاریخ 28 بهمن ماه مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز حقوق بهمن ماه و عیدی بازنشستگان کشوری اطلاع داد. در همین حال بعضی از بازنشستگان می گویند هنوز برای آن ها عیدی سال جاری واریز نشده است؛ آن طور که نعمت الله ترکی گفته، روز چهارشنبه حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به حساب آن ها واریز شد.

اگرچه مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری این را پرداخت زودهنگام دانست و گفت پیش از این بی سابقه بوده، اما بعضی از بازنشستگان علاوه بر واریز نشدن عیدی و حقوق، بی سابقه بودن آن را نیز رد کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1401 بروزرسانی: 1 اسفند 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2254

به "جزئیات عیدی بازنشستگان، چه کسانی 2 میلیون و 900 هزار تومان عیدی می گیرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات عیدی بازنشستگان، چه کسانی 2 میلیون و 900 هزار تومان عیدی می گیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید