جدیدترین شماره نشریات رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش و رشد آموزش علوم اجتماعی منتشر شد

به گزارش بانوی ایران، تهران (پانا) - جدیدترین شماره فصلنامه های رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش و رشد علوم اجتماعی توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی منتشر شد.

جدیدترین شماره نشریات رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش و رشد آموزش علوم اجتماعی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی؛ مجلات رشد به عنوان جزئی از برنامه درسی، در چارچوب اهداف و راهبردهای آموزش و پرورش، با زمینه آموزشی، تحلیلی و اطلاع رسانی تولید و در دو گروه ماهنامه ها (دانش آموزی - بزرگسال) و فصل نامه های تخصصی (علوم انسانی و علوم پایه و فنی) منتشر می شوند.

پنجاه و پنجمین شماره فصلنامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع رسانی رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش (دوره شانزدهم، پاییز 1399) از گروه فصلنامه های علوم پایه و فنی رشد، ویژه معلمان، دانشجو معلمان و کارشناسان وزارت آموزش و پرورش در 48 صفحه منتشر شد.

مخاطبان فصلنامه رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش در پنجاه و پنجمین شماره از این نشریه مطالب: آموزش های فنی، حرفه ای و مهارتی در شرایط شیوع کووید 19، یادگیری مؤثر در مدرسه مجازی، تأملی بر تربیت روحیه کارآفرینی در مدرسه، فناوری بذر مصنوعی، رازهای طراحی، اجرای طرح سمپاد مهارتی، چگونه می توان محتوای کتاب شیمی دوره دوم متوسطه شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش را برای هنرجویان جذاب تر کرد و ... را می خوانند.

همچنین هشتاد و سومین شماره فصلنامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع رسانی رشد آموزش علوم اجتماعی (دوره بیست و سوم، پاییز 1399) از گروه فصلنامه های علوم انسانی رشد برای معلمان، دانشجو معلمان، دبیران علوم اجتماعی و کارشناسان وزارت آموزش و پرورش در 48 صفحه منتشر شد.

در این شماره از رشد آموزش علوم اجتماعی مطالبی از جمله: جعبه سفید و آموزش دیجیتال، تغییر گفتمان آموزشی در عصر پساکرونا مدرسه همساز با زندگی نیست، فاصله تربیتی بین مدرسه و جامعه، پیش به سوی مطالعات اجتماعی زیست محیطی، شاخص جهانی منزلت اجتماعی معلم، آموزش سواد رسانه ای، غبار اخبار جعلی بر سپهر رسانه ای، سازمان اجتماعی کارآمد و ... منتشر شده است.

فصلنامه رشد آموزش فنی و حرفه ای و کار دانش به سردبیری احمدرضا دوراندیش و فصلنامه رشد آموزش علوم اجتماعی به سردبیری فریبرز بیات و با نظارت دفتر انتشارات و فناوری آموزشی منتشر می شوند.

علاقه مندان جهت دریافت این مجلات می توانند از طریق لینک https://www.roshdmag.ir/u/22h مجلات فوق را دریافت کنند می باشد. (لینک آرشیو مجلات رشد از پاییز 1388 تا بهار 1399 فایل PDF تمام مجلات رشد در این بازه زمانی به صورت رایگان در سایت منتشر شده است.)

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1400

به "جدیدترین شماره نشریات رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش و رشد آموزش علوم اجتماعی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین شماره نشریات رشد آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش و رشد آموزش علوم اجتماعی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید