کرونا تلفات زیادی را در خانه های سالمندان انگلیس و آمریکا گرفته است

به گزارش بانوی ایران، کرونا تلفات زیادی را در خانه های سالمندان انگلیس و آمریکا گرفته و آمارهای منتشر شده درباره قربانیان کرونا در این دو کشور شامل همه قربانیان کرونا در خانه های سالمندان نبوده است.

کرونا تلفات زیادی را در خانه های سالمندان انگلیس و آمریکا گرفته است

جهت دریافت خدمات محوطه سازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه بین الملل بانوی ایران، هزاران نفر که در آمریکا و انگلیس به دلیل ابتلا به ویروس کرونا تحت درمان و مراقبت بوده، جان خود را از دست داده اند اما بسیاری معتقدند که آمارهای منتشر شده درباره قربانیان ویروس کووید-19 شامل تمام فوتی های ناشی از ابتلا به این ویروس نبوده است.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، بر اساس اطلاعات ارائه شده از نمودارها، افراد سالخورده کسانی هستند که در صورت ابتلا به ویروس کرونا بیشترین خطر مرگ را دارند و بر اساس آمارها میزان مرگ و میر در میان مبتلایان به ویروس کرونا که بالای 80 سال داشته اند حدود 15 درصد بوده است.

آمارها حاکی از آن است که در خانه های سالمندان در انگلیس و آمریکا مرگ و میر گسترده ای به دلیل ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است.

ماهیت خانه سالمندان این است که تعداد زیاد افراد که مستعد بیماری هستند در یک محیط تقریبا بسته زندگی می نمایند که همین موضوع به انتشار سریع ویروس در این گونه فضاها یاری می نماید.

هم در انگلیس و هم در آمریکا، این چالش به دلیل فقدان تجهیزات حفاظتی برای سالمندان و پرستاران تشدید یافته است.

تنها در یک مورد، پلیس ایالت نیوجرسی آمریکا پس از دریافت یک تماس ناشناس، جسد 17 نفر را در یک خانه سالمندان پیدا کرد.

اجساد این افراد درون یک اتاق که به صورت موقت برای نگهداری اجساد اختصاص یافته بود، نگهداری می شد. این خانه سالمندان مملو از افراد سالخورده بوده است.

پلیس آمریکا گفت که تحقیقات درباره نگهداری این اجساد درون این خانه سالمندان را شروع نموده اما این تحقیق در حالی انجام می گردد که آمریکا در حال حاضر درگیر انبوه مبتلایان و قربانیان مبتلا به ویروس کرونا در این کشور است که تعداد قابل توجهی از قربانیان این ویروس در خانه های سالمندان و دیگر اماکن مراقبت طولانی مدت از بیماران هستند.

نیوجرسی تنها ایالت آمریکا نیست که تعداد قربانیان ویروس کرونا در خانه های سالمندان این ایالت جنجال به پا می نماید. بر اساس گزارش شبکه خبری ان بی سی تعداد مرگ و میر در خانه های سالمندان آمریکا طی هفته گذشته دو برابر شده و به 5 هزار و 670 نفر رسیده است.

این آمار تنها مربوط به 29 ایالت از 50 ایالت آمریکا بوده بنابراین هزاران خانه سالمندان دیگر وجود دارد که آمارهای آن هنوز حساب نشده است.

حدود یک و نیم میلیون نفر در خانه های سالمندان در ایالات متحده به سر می برند و تنها در ایالت نیویورک تعداد سالمندانی که در خانه های سالمندان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند از 1330 نفر به 3060 نفر افزایش یافته است.

مقامات در انگلیس نیز با انتقادهای گسترده ای روبرو هستند. مقامات این کشور تعداد قربانیان ویروس کرونا در خانه های سالمندان را در مجموع آماررسمی قربانیان این ویروس محاسبه نمی نمایند.

بر اساس گزارش روزنامه گاردین، تنها در دو خانه سالمندان بزرگ انگلیس 521 نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

پرسنل و پرستاران خانه های سالمندان می گویند که آمارهای رسمی احتمالا مجموع واقعی قربانیان ویروس کرونا در این اماکن را کمتر از میزان واقعی در نظر می گیرند.

حدود 410 هزار نفر در انگلیس در خانه های سالمندان حضور دارند و در سرتاسر این کشور 11 هزار و 300 خانه سالمندان وجود دارد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 866

به "کرونا تلفات زیادی را در خانه های سالمندان انگلیس و آمریکا گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا تلفات زیادی را در خانه های سالمندان انگلیس و آمریکا گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید