چگونه با رنگ سفید استایل مونوکروم و شیک بسازیم؟

به گزارش بانوی ایران، اگر شما هم از هواداران کمد کپسولی و البته استایل مونوکروم و تک رنگ هستید باید بدانید که یک کمد کپسولی تابستانی بدون مجموعه ای از تکه های سفید تکمیل نمی گردد. شما باید چندین تکه لباس سفید (از جمله شلوار، دامن، شومیز و تی شرت) داشته باشید تا بتوانید آن ها را باهم ترکیب نموده و استایل های مجذوب کننده و تابستانی و در عین حال شیک بسازید. از آن جایی که رنگ سفید نور را منعکس می نماید و گرمای آفتاب را در خود نگه نمی دارد یکی از برترین رنگ هایی است که می توان در تابستان استفاده زیادی از آن برد. این رنگ مجذوب کننده در ترکیب با رنگ هایی مانند مشکی و کرم استایل های بسیار شیک و چشمگیری می سازد که می تواند ظاهر شما را زیباتر می نماید. یکی دیگر از مزایای استایل مونوکروم این است که به راحتی می توان تکه های لباس را در کنار یکدیگر گذاشت و در کمترین زمان برترین نتیجه را گرفت. حالا اگر این استایل تک رنگ، سفید باشد کار شما را برای روزهای گرم تابستان و مراسم و موقعیت های مختلف بسیار آسان خواهد نمود.

چگونه با رنگ سفید استایل مونوکروم و شیک بسازیم؟

برای اینکه بتوانیم از این رنگ نهایت استفاده را در این فصل گرم ببریم 10 استایل را در زیر آنالیز می کنیم تا بتوانید در طول روز و حتی برای شب نیز آن ها را بسازید. از ست های کت و شلوار بدون زمان گرفته و لباس هایی مانند تاپ پولو با دامن چین دار (با تم زیبایی شناسی لباس تنیس) تا لباس های تابستانی کمردار و جلیقه های سفید، ترکیب های بی پایانی برای پوشیدن و لذت بردن وجود دارد. در این مطلب از خبرنگاران مگ همراه ما باشید تا برترین استایل های مونوکروم با رنگ سفید را به کمد لباس شما بیاوریم تا ظاهری بی نظیر و البته راحت داشته باشید.

1.ست شومیز و شلوار

هیچ چیز مانند یک پیراهن دکمه دار لینن که با شلواری از همان جنس و البته به رنگ سفید هماهنگ شده، بیانگر استایل کژوال در هوای گرم تابستان نیست. اگرچه می توانید این ظاهر را برای هر مناسبت غیررسمی و حتی رسمی بپوشید، اما این استایل مونوکروم برای سفرهای تابستانی به شهرهای ساحلی نیز بسیار ایده آل و مناسب است. برای اکسسوری از جواهرات با طرح صدف دریایی و البته به رنگ طلایی غافل نشوید. کیف خود را از جنس رافیا انتخاب کنید و برای کفش، صندل های لژدار می توانند این ترکیب را تکمیل نمایند. اگر در پی عینک آفتابی هستید که به این استایل بیاید پیشنهاد ما عینک های بزرگ مشکی رنگ هستند.

2.پیراهن با کمر چین دار

پیراهن هایی با کمرهای چین دار یکی از آیتم های ترندی در این فصل هستند. این نوع پیراهن ها با آستین حلقه ای و یقه باز می توانند انتخابی عالی برای مراسم عصرانه باشند. ترکیب این پیراهن با صندل های بنددار در رنگ های نود، کیف دستی کوچک (ترجیحا از جنس حصیر یا رافیا) و زیورآلات ظریف طلایی مانند زنجیرهای نازک و گوشواره های حلقه ای می تواند یکی از برترین استایل ها برای مراسم نیمه رسمی باشد و شما را در مرکز توجه قرار دهد.

  • دامن های ترند 2024؛ در سال نو چه نوع دامن هایی مد هستند؟

3.شلوارک برمودا

شلوارک سفید از جنس کتان که تا بالای زانو می آید در کنار شومیز سفید ترکیبی شیک و بی نظیر به وجود می آورد. فقط کافی است شومیز را داخل شلوارک گذاشته و روی آن کمربندی باریک و مشکی ببندید. برای کفش از صندل های تخت مشکی بهره ببرید و برای کیف پیشنهاد ما کیف کرم و مشکی است. زیورآلات را به سلیقه خود می توانید طلایی یا نقره ای انتخاب کنید تا در این استایل مونوکروم خود بدرخشید.

4.تاپ و شلوار

اگر به مهمانی مجللی در یک باغ دعوت هستید یا می خواهید برای اولین قرار عاشقانه، شیک به نظر برسید این ترکیب می تواند برترین انتخاب باشد. ترکیب بلوز آستین حلقه سفید در کنار شلوار سفید که از همان جنس است می تواند ظاهری شیک و رسمی را برایتان به وجود آورد. پیشنهاد ما این است که برای کیف، از مدل های شق ورق و برای کفش ، از نوع پاشنه دار ظریف بهره ببرید. گوشواره های مرواریدی زیبا نیز می توانند مجذوب کنندهیت ظاهریتان را دو چندان نمایند.

5.لباس تنیس

یکی دیگر از استایل های ترندی این فصل، ترکیب دامن پلیسه تنیس بازها با تی شرت های پولو (یا سه دکمه) است. این لباس های اسپرت مجذوب کنندهیتی همیشگی دارند که می توانند به عناصر اصلی کمد شما تبدیل شوند. این دو آیتم را با جوراب های ساق بلند سفید و کفش های کتانی توری بپوشید. کیف خود را کوچک و در رنگ های مشکی یا قرمز انتخاب کنید تا توجه را به سمت خود نکشد. این استایل مونوکروم احتیاج به اکسسوری زیادی ندارد اما اگر خواستید می توانید از گوشواره های حلقه ای کوچک و ساعتی طلایی برای تکمیل آن بهره ببرید.

6.جزئیات رنگی

درست است که هدف ما داشتن استایل مونوکروم و تک رنگ است اما نباید از رنگ ها برای مجذوب کننده تر کردن این نوع استایل ها غافل شد. برای این کار لازم نیست بخش بزرگی از ظاهر خود را به رنگ دیگری اختصاص دهید فقط کافی است یکی از اجزای کوچک مانند جوراب خود را رنگی انتخاب کنید، البته نه هر رنگی. پیشنهاد ما رنگ قرمز آلبالویی است که در کنار پیراهن میدی سفید و کفش های لوفر مشکی ترکیبی بی نظیر و چشم نواز ایجاد می نماید. این نوع ترکیب ها برای کسانی که در پی زنده تر کردن استایل سفید خود هستند، بسیار عالی هستند. استایل مونوکروم را همواره می توان با کمی بازیگوشی رنگی مجذوب کننده تر و چشمگیرتر کرد. در کنار کفش مشکی، کیف خود را نیز مشکی و کوچک انتخاب کنید. اکسسوری هم در کنار رنگ های سفید، مشکی و قرمز، طلایی باشد بهتر است.

7.جلیقه و دامن میدی

ترکیب جلیقه ها (مخصوصا از نوع بلند که تا زیر باسن می آیند) در کنار دامن های تنگ میدی می توانند یکی از زیباترین ترکیب های مونوکروم سفید باشد. این استایل ساده، برای قرارهای کاری و البته مهمانی های عصرانه فوق العاده است. کفش را نوک تیز، با پاشنه میانه و به رنگ کرم بردارید و برای کیف ترجیحا از رنگ های نود مانند نسکافه ای بهره ببرید. زیورآلات بهتر است به رنگ طلایی باشد.

  • راهنمای استایل با جلیقه زنانه؛ ترند نو سال 2024

8.تاپ و شلوار راسته

فصل تابستان زمان مهمانی ها، قرارهای عاشقانه و دورهمی های محبت آمیز است. برای اینکه بتوان در کمترین زمان ممکن برای این مراسم آماده شد بهتر است چندین استایل را از قبل آماده داشته باشیم تا دچار استرس نشویم و خیالمان از بابت ظاهرمان آسوده باشد. یکی از این تیپ ها، ترکیب تاپ سفید با یقه ای که پشت گردن بسته می گردد در کنار شلوار سفید فاق بلند است. این استایل آن قدر ساده است که به راحتی می توانید آن را در مراسم مختلف بپوشید. این استایل با صندل های پاشنه بلند مشکی براق تکمیل می گردد. کیف باگت مشکی به همراه جواهرات نقره، درخشش را به ظاهر شما اضافه خواهد نمود.

9.پیراهن میدی آستین پفی

اگر هوادار استایل های کژوال و در عین حال دخترانه هستید، پیراهن هایی که تا روی زانو می آیند و آستین های پفی دارند برترین گزینه هستند. اگر دنبال چنین لباسی هستید مطمئن شوید که لباس شما از پارچه های سبک مانند پنبه، پوپلین یا کتان ساخته شده است تا بدن شما را خنک نگه دارد. برای این نوع پیراهن جوراب سفید ساق دار به همراه کفش لوفر مشکی با لژ نه چندان ظریف، می تواند استایل شما را جالب توجه کند. با اکسسوری های مینیمالیی مانند گوشواره های میخی، گیره های ساده مو و کیف دستی کوچک، ظاهر خود را کامل کنید و اگر خواستید عینک دودی را به استایل خود اضافه کنید حتما از فرم های بیضی بهره ببرید.

  • کفتان چیست و چگونه می توان با آن استایل های مدرن ساخت؟

10.کت و شلوار

شما تنها با یک دست کت و شلوار سفید می توانید به مجذوب کننده ترین فرد جمع تبدیل شوید. اما برای این منظور باید حواستان باشد که در کنار آن از چه نوع کیف، کفش و اکسسوری استفاده می کنید. برای داشتن برترین ظاهر (بدون اینکه شبیه به کارمندهای دهه 80 میلادی به نظر برسید) کافی است کت خود را به گونه ای انتخاب کنید که قد آن تا زیر باسن بیاید و سایز آن بزرگتر از سایز خودتان باشد. اگر دوست دارید می توانید از کت های اِپُل دار نیز بهره ببرید. برای شلوار ترجیحا آن را تنگ انتخاب نکنید تا هماهنگی مجذوب کنندهی بین کت و شلوار به وجود بیاید. پیشنهاد ما برش های راحت و آزاد و پارچه های یکسان برای بالاتنه و پایین تنه است. حالا این ست را با صندل های پاشنه دار (مشکی یا سفید) و کیف باگت شانه ای به سبک دهه 90 میلادی زیباتر کنید.

سخن پایانی

رنگ سفید شاید یکی از سخت ترین رنگ های جهان برای پوشیدن و استایل کردن باشد. اما با آمدن فصل گرما خیلی از مردم ترجیح می دهند که هرطور شده از این رنگ مجذوب کننده در ظاهر خود استفاده نمایند. ما در این مطلب 10 استایل ساده و آسان را برای موقعیت های روزانه و شبانه، رسمی و غیررسمی با شما در میان گذاشته ایم. هر رنگ پوست و یا هر فرمی از بدن که داشته باشید، رنگ سفید به شما می آید. پس نترسید و آیتم های سفید بیشتری را به کمد لباستان اضافه کنید. دیگر دوران رنگ سفید فقط به لاغرها می آید تمام شده و فقط کافی است که استایل موردنظر خود را با توجه به موقعیت و تناسبات بدن خود انتخاب نموده تا در لباس خود احساس راحتی نموده و در میان جمع بدرخشید.

منبع: marieclaire

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 تیر 1403 بروزرسانی: 20 تیر 1403 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2358

به "چگونه با رنگ سفید استایل مونوکروم و شیک بسازیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه با رنگ سفید استایل مونوکروم و شیک بسازیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید