پذیرش تازه ساسکاچوان با دعوت از 646 متقاضی برگزار گردید

به گزارش بانوی ایران، دولت ساسکاچوان طی پذیرش نو خود که در 13 فوریه برگزار گردید از 246 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه نمایند. با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود یک سال سابقه کار می داشتند. حد اقل امتیاز در هر دو زیرمجموعه این پذیرش 70 بوده است.

پذیرش تازه ساسکاچوان با دعوت از 646 متقاضی برگزار گردید

متقاضیانی که پروفایل EOI معتبر دارند بر اساس شبکه امتیازدهی کارگر ماهر خارجی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از 100 امتیاز و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات ، سابقه کار دارای مهارت ، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در ساسکاچوان نمره میگیرند. این امتیاز رتبه متقاضیان را در صف انتظار EOI برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان مشخص می نماید و از مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می گردد.

زیرمجموعه اکسپرس انتری

مجموعا 277 دعوتنامه در تاریخ 13 فوریه برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

گفتنی است که آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می نمایند و بدین ترتیب حتما برای آنها در دور بعدی دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر می گردد.

زیرمجموعه مشاغل مورد احتیاج

زیرمجموعه مشاغل مورد احتیاج هم در برابر مهاجرانی گگردده است که فاقد پروفایل سیستم اکسپرس انتری فدرال هستند. مجموعا 369 متقاضی به وسیله این زیرمجموعه جهت تقاضا برای انتخاب شدن از طرف استان دعوت شدند. متقاضیان این دسته هم می بایست حد اقل 70 امتیاز می داشتند. در پذیرش 13 فوریه، متقاضیان شاغل در 107 شغل مختلف دعوت شدند. در بین این مشاغل عناوینی نظیر مدیر اقتصادی، شاغلان در بخش منابع انسانی و غیره به چشم می خورد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1833

به "پذیرش تازه ساسکاچوان با دعوت از 646 متقاضی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش تازه ساسکاچوان با دعوت از 646 متقاضی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید