هماهنگی با سازمان ها و دستگاه ها برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش بانوی ایران، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، حسین صفری، معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با اشاره به اقدامات اجرا شده از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران ویژه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اظهار کرد: در اولین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت برگزاری این نمایشگاه، شرایط تقریبا مطلوبی را شاهد بودیم.

هماهنگی با سازمان ها و دستگاه ها برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با بیان اینکه بنا شد ایرادها و مسائل اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را مرتفع کنیم، بیان نمود: برای دومین دوره این نمایشگاه سامانه خرید کتاب، برنامه ها و فعالیت های اجرایی، شیوه همکاری با نهادهای و سازمان ها و... را آسیب شناسی کرده و شرایط را بهبود بخشیدیم.

وی به مکاتبه محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص امنیت سامانه بازدید و خرید کتاب از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اشاره کرد و یادآورشد: برای به صفر رساندن اشکالات فنی این سامانه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درخواست کمک کرده ایم. طی این مکاتبه با سازمان فناوری اطلاعات ایران درخصوص سامانه بازدید و خرید کتاب، امنیت، اجرا و... دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، جلسات متعددی برای بررسی سایت های موجود در حال برگزاری است تا با کمترین مشکل وارد فاز اجرایی شویم. همچنین در این نامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست ترافیک رایگان برای ناشران و بازدیدکنندگان دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را داشتند که امیدواریم طی مذاکراتی که انجام می دهیم این امر محقق شود.

وی ادامه داد: همچنین در این مکاتبه خواسته شده شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران همکاری بیشتری با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران داشته باشد و علاوه بر قراردادی که با خانه کتاب و ادبیات ایران دارد، تخفیف های بیشتری ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارائه دهد. می خواهیم شرکت پست، نمایشگاه مجازی کتاب تهران را به صورت ویژه ببیند.

صفری گفت: برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب در سال جاری و در استان اصفهان و آذربایجان غربی، هماهنگی و همدلی ناشران و خانه کتاب و ادبیات ایران را با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بیشتر کرد و امیدواریم این همراهی با قوت بیشتری در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ادامه پیدا کند. همچنین امیدواریم با در نظر گرفتن تخفیف ها و شرایط بهتری که از سوی شرکت ملی پست اعمال می شود، بتوانیم کار ویژه ای برای ناشران و مخاطبان کتاب انجام دهیم تا مردم و ناشران بتوانند در این شرایط اقتصادی از این تخفیف ها بهره مند شوند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 27 بهمن 1400 بروزرسانی: 27 بهمن 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2003

به "هماهنگی با سازمان ها و دستگاه ها برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هماهنگی با سازمان ها و دستگاه ها برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید