لزوم واکسینه شدن هرچه سریعتر تمامی کادر درمان، اولویت های هیات مدیره نظام پرستاری در سال 1400 خبرنگاران

به گزارش بانوی ایران، زارعیان اظهار کرد: با توجه به شروع واکسیناسیون در کشور متاسفانه به اندازه کافی کادر درمان واکسینه نشدند و انتظار می رود با توجه به اوج گیری کرونا در کشور اولویت وزارت بهداشت واکسینه کردن تمامی کادر درمان باشد.

لزوم واکسینه شدن هرچه سریعتر تمامی کادر درمان، اولویت های هیات مدیره نظام پرستاری در سال 1400 خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، دکتر آرمین زارعیان رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تهران در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری تهران با تاکید بر لزوم واکسینه شدن هرچه سریعتر کادر درمان اظهار کرد: با توجه به شروع واکسیناسیون در کشور متاسفانه به اندازه کافی کادر درمان واکسینه نشدند و انتظار می رود با توجه به اوج گیری کرونا در کشور اولویت وزارت بهداشت واکسینه کردن تمامی کادر درمان باشد.

وی اضافه نمود: طبق شنیده ها احتمالا طی روز های آینده محموله جدید واکسن روسی وارد کشور می گردد و انتظار می رود این واکسن ها با توجه به اینکه پرستاران در خط مقدم مقابله با کرونا هستند هرچه سریعتر واکسینه شوند.

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تهران گفت: با توجه به مسافرت های اخیر مردم، پیشبینی می گردد تهران روز های سختی را با توجه به اوج گیری کرونا در پیش دارد و نظام پرستاری تهران انتظار دارد تمامی پرستاران تهران هرچه سریعتر واکسینه شوند.

زارعیان در خصوص اولویت های هیات مدیره نظام پرستاری تهران در سال 1400 اظهار کرد: در سال جدید اولویت هیات مدیره نظام پرستاری تهران بر روی حمایت و راهنمایی شرایط تامین واکسن و دیگر خدمات مربوطه در این زمینه است؛ همچنین برنامه های دیگری همچون آموزش ضمن خدمت را به صورت جدی دنبال خواهیم کرد که این آموزش ها حضوری و غیر حضوری است تا همه پرستاران بتوانند از این خدمات استفاده نمایند.

وی ادامه داد: همچنین برنامه هایی مانند تقدیر و تشکر از پرستارانی که در سال 99 رشادت های زیادی از خود نشان داند در دستور کار ما است و هیات مدیره نظام پرستاری تهران پیگیر موانع موجود در زمینه قانون تعرفه گذاری است و همچنان با قدرت در کنار این موضوع پیگیر استخدام عادلانه پرستاران خواهد بود و قطعا در سال جدید خبر های خوبی برای پرستاران خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1613

به "لزوم واکسینه شدن هرچه سریعتر تمامی کادر درمان، اولویت های هیات مدیره نظام پرستاری در سال 1400 خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم واکسینه شدن هرچه سریعتر تمامی کادر درمان، اولویت های هیات مدیره نظام پرستاری در سال 1400 خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید