قره خانی: ترکیب مجلس آینده بستگی به باور مردم نسبت به کاندیداها دارد

به گزارش بانوی ایران، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که هنوز جامعه در مرحله تصمیم گیری قرار نگرفته اما باور و پذیرش مردم نسبت به کاندیداها از مهم ترین مولفه های موفقیت در انتخابات خواهد بود.

قره خانی: ترکیب مجلس آینده بستگی به باور مردم نسبت به کاندیداها دارد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن ارزیابی از انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که از نظر شما در انتخابات پیش رو چه طیفی می تواند پیروز تر عمل کند، اعلام کرد: بنده هنوز برآورد خاصی از این که چه طیفی در انتخابات آینده پیروز تر خواهد بود ندارم و این که هنوز اظهارنظر در این زمینه زود است. گاهی نگاه مردم براین است که نیروهای کارکشته و کاربلد انتخاب شده و قطعا در این نگاه نمایندگان فعلی و ادوار گذشته از هر دو طیف می تواند پیروز تر باشد.

وی اظهار کرد: از سویی دیگر ممکن است نگاه مردم بر این باشد که هر دو طیف سابقه درخشانی برجای نگذاشته است و تمام مسائل را به مجلس شورای اسلامی نسبت دهند به خصوص در رابطه با مساله بنزین که علی رغم مخالفت چندین باره مجلس شورای اسلامی از مسیری دیگری افزایش قیمت به تصویب رسید و امروز عده ای در این زمینه از مجلس گلایه مند هستند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: از سوی دیگر با توجه به افرادی که در انتخابات کاندید شده اند بنده در استان خودم و سایر استان ها شنیده ام که بیشتر جوانان به میدان آمده و با این که سن و سال بالایی ندارند اما انرژی و پتانسیل و علاقه مندی برای ورود به کارزار انتخابات و مجلس شورای اسلامی را در بر دارد و باورشان این است که اگر وارد مجلس شوند می توانند همه مسائل کشور را حل نمایند که پیروزیت این طیف نیز بستگی به پذیرش و باور مردم نسبت به این ادعاها دارند.

وی تاکید نمود: همه این مسائل در اذهان عمومی جامعه وجود دارند، اما هنوز جامعه در مرحله تصمیم گیری قرار نگرفته است. اگر چند هفته جلوتر برویم موضوع روشن تر خواهد شد که آیا اصلا کاندیداها براساس طیف بندی سیاسی به میدان می آیند و یا به صورت عمومی در انتخابات حضور خواهند یافت. آنگاه بهتر می توان در این زمینه ارزیابی داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 622

به "قره خانی: ترکیب مجلس آینده بستگی به باور مردم نسبت به کاندیداها دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قره خانی: ترکیب مجلس آینده بستگی به باور مردم نسبت به کاندیداها دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید