سرجیو: داور در هتل به کرار گفت دایو بزنی کارت می دهم، برزای چون استقلال بوده باید فیکس باشد؟

به گزارش بانوی ایران، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان می گوید که داوران خطاهای انجام شده شده روی جاسم کرار را اعلام نمی نمایند.

سرجیو: داور در هتل به کرار گفت دایو بزنی کارت می دهم، برزای چون استقلال بوده باید فیکس باشد؟

به گزارش بانوی ایران، پائولو سرجیو سرمربی تیم نفت آبادان پس از تساوی تیمش برابر نساجی مازندران در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار کرد: من شنیده بودم که داوران یک جلسه درباره کرار جاسم گذاشته اند و گفته اند اگر روی او خطایی شد، خطا نگیرند چون او زیاد تمارض می نماید. شش هفت پنالتی روی کرار صورت گرفته اما داوران پنالتی نگرفته اند. این عادلانه نیست. اگر او تمارض می نماید، کارت زرد بدهید ولی اگر پنالتی است، پنالتی بگیرید. من اصلا به بازیکن نمی گویم تمارض کن تا پنالتی بگیریم. من همیشه به داوران احترام قائلم. آن ها کار بسیار سختی دارند اما این مسائل زیاد شده است.

او در مورد بازی گفت: یک تیم می خواست بازی را ببرد و تیم دیگر می خواست با استفاده از ضد حمله به گل برسد. در ابتدا تیم نساجی موفق شد به تیم ما گلزنی کند. نساجی تیم سازمان یافته ای است و خوب دفاع می نماید و حتی با دفاع خوب شان توانستیم چندین موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کنیم. من به بازیکنانم افتخار می کنم. بازی بسیار خوبی انجام دادند. توپ را خوب چرخاندند و فضای لازم را برای موقعیت سازی فراهم کردند. در کل به خاطر یک ضربه ایستگاهی نتوانستیم به سه امتیاز کامل این بازی دست پیدا کنیم.

سرجیو در ادامه اظهار کرد: ما اصلا نگرانی سقوط را نداریم اما یک عده هستند که می خواهند ما را به این نگرانی ببرند. تیم دارد خوب بازی می نماید. ما یک شکست در لیگ داشتیم. بازیکن ها خیلی خوب دارند کار می نمایند و نباید به خاطر این مسائل تحت فشار قرار گیریم.

او در مورد استفاده نکردن از بهنام برزای گفت: این دلیل نمی گردد که چون ایشان در استقلال بازی نموده من او را حتما بازی دهم. این مساله به این خاطر نبود که من چون میلاد جهانی را بازی دادم پس برزای را بازی نداده باشم.

سرمربی تیم نفت آبادان در مورد عملکرد داوری گفت: ما اگر اشتباهات داوری و اشتباهات خودمان نیز نبود، می توانستیم تا رده چهارم پنجم بالا بیاییم. بچه ها این مساله را می دانند و خیلی دارند خوب فوتبال بازی می نمایند. آنچه که اتفاق می افتد اصلا عادلانه نیست.

او ادامه داد: در فوتبال سه نتیجه می تواند اتفاق بیافتد. در هتل داور به کرار گفت مراقب باش دایو نزنی چون اگر این کار کنی به تو کارت زرد می دهم. داوری که با این نظر به بازی آمد و قضاوت کرد. تا بحال هیچ صحبتی از داوری نکردم ولی این مسائل خیلی زیاد شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 101

به "سرجیو: داور در هتل به کرار گفت دایو بزنی کارت می دهم، برزای چون استقلال بوده باید فیکس باشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرجیو: داور در هتل به کرار گفت دایو بزنی کارت می دهم، برزای چون استقلال بوده باید فیکس باشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید