دانشگاه ها و مدارس استان تهران تا آخرهفته غیرحضوری شد، اجرای طرح زوج و فرد از در منازل

به گزارش بانوی ایران، با تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا تمامی دانشگاه ها و مقاطع تحصیلی استان تهران به جز شهرستان های فیروزکوه و دماوند برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 28 و 29 دیماه غیر حضوری شد.

دانشگاه ها و مدارس استان تهران تا آخرهفته غیرحضوری شد، اجرای طرح زوج و فرد از در منازل

به گزارش ایسنا، در انتها جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا که بعد از ظهر امروز با حضور اعضا تشکیل شد نهایتا مقرر شد تمامی دانشگاه ها، مدارس و مراکز آموزش استان تهران در تمامی مقاطع تحصیلی به جز در دو شهرستان دماوند و فیروزکوه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 28 و 29 دی ماه به صورت غیر حضوری فعالیت نمایند. بعلاوه کودکستان های استان تهران به جز شهرستان های فیروزکوه و دماوند برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

تصمیم گیری برای برگزاری امتحانات انتها ترم دانشجویان یا تعویق امتحانات در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به عهده روسای دانشگاه ها خواهد بود.

طرح زوج و فرد در دو روز آینده از در منزل اجرا خواهد شد و فروش روزانه طرح ترافیک نیز به وسیله شهرداری تهران متوقف خواهد بود. بر این اساس پلیس راهور تهران بزرگ موظف شدند تا از تردد شبانه کامیون ها به استثناء کامیون های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی در سطح شهر تهران طی دو روز آینده جلوگیری خواهند کرد.

فعالیت های ورزشی در محیط باز و سربسته برای فردا و پس فردا نیز ممنوع است و اداره کل ورزش و جوانان ملزم بر نظارت بر این موضوع است.

این کارگروه از شهروندان خواست که از ترددهای غیرضرور خودداری نموده و در صورت لزوم از ماسک مناسب N95 استفاده نمایند. بعلاوه روسای ادارات با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش آموز موافقت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 دی 1401 بروزرسانی: 29 دی 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2238

به "دانشگاه ها و مدارس استان تهران تا آخرهفته غیرحضوری شد، اجرای طرح زوج و فرد از در منازل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه ها و مدارس استان تهران تا آخرهفته غیرحضوری شد، اجرای طرح زوج و فرد از در منازل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید