خبر تازه وزیر کار درباره معین دستمزد کارگران برای 1402

به گزارش بانوی ایران، صولت مرتضوی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ماهی که گذشت خدمات ویژه ای به بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری ارایه شد، اظهار کرد: انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی همه بازنشستگان با افزایش 80 درصد توضیح خدمات و 120 درصد منابع ریالی هدیه ای بود که دولت به این افراد داد. واریز حقوق بازنشستگان کشوری به همراه یک ماه معوق افزایش سایر سطوح از دیگر اقداماتی بود که پر وزارت تعاون انجام شد.

خبر تازه وزیر کار درباره معین دستمزد کارگران برای 1402

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: حسب رصدی که سامانه رصد معاونت اشتغال وزارت تعاون، دستگاه های اجرایی نسبت به اجرای وظایف خود برای ایجاد اشتغال جلوتر از زمان مقرر هستند و ماموریت های خود را اجرایی نموده اند که جای تشکر دارد.

مرتضوی درباره آخرین تصمیمات برای مشخص دستمزد کارگران برای سال آینده، گفت: بناست در جلسه آینده شورای کار اتخاذ تصمیم گردد و متعاقبا اطلاعات کافی به استحضار می رسد.

وزیر تعاون درباره افرادی که هنوز یارانه دریافت ننموده اند، توضیح داد: کسانی که یارانه خود را دریافت ننموده اند یا استحقاق دریافت دارند می توانند به سامانه سازمان هدفمندی یارانه مراجعه نموده و اطلاعات خود را وارد نمایند. ارزیابی اجرا شده و نتیجه آن به متقاضی ابلاغ می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 دی 1401 بروزرسانی: 12 دی 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2228

به "خبر تازه وزیر کار درباره معین دستمزد کارگران برای 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر تازه وزیر کار درباره معین دستمزد کارگران برای 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید