افتتاح حساب آنلاین و صدور کارت هواداری پرسپولیس

به گزارش بانوی ایران، بسته های تسهیلات اعتباری در حوزه گردشگری و همچنین محصولات و خدمات بانک گردشگری در محل پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته به بازدیدکنندگان معرفی می شود.

افتتاح حساب آنلاین و صدور کارت هواداری پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران بنابر اعلام بانک گردشگری، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نخستین روز از آغاز بکار نمایشگاه از غرفه های مستقر در این نمایشگاه از جمله غرفه گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در سالن 38 دیدن کرد.

به گزارش ستاد خبری گروه مالی گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، بسته های خدمات اعتباری شامل اعطای تسهیلات به فعالان حوزه گردشگری، آژانس یار (بسته ویژه آژانس های مسافرتی و مشتریان آنها) ، گردشگر کارت و گردش کارت اعتباری است.

پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی به عنوان بانک عامل و تسهیلات تبصره ای طبق قرارداد منعقده با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از دیگر خدمات بانک گردشگری در حوزه خدمات اعتباری است.

در غرفه بانک گردشگری مستقر در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته همچنین خدمات نوین این بانک به علاقه مندان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه می شود. افتتاح حساب آنلاین، صدور و تحویل کارت هواداری پرسپولیس، صدور کارت ورزش های همگانی، صدور کارت نقدی، صدور رمز کارت بانکی ، اینترنت بانک و همراه بانک از جمله خدماتی است که در این نمایشگاه ارائه می شود.

دستاورد شرکت ها و واحدهای گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در فضایی به مساحت 450 مترمربع در سالن 38 نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارائه شده است.

در این نمایشگاه شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران سمگا و واحدهای آن شامل گروه هتل های بین المللی رکسان، شرکت آریا زیگورات ، پارس زیگورات و فدک ، عملکرد، فعالیت ها، دستاوردها و قابلیت های خود را معرفی کرده اند.

پروژه سرزمین ایرانیان(آیلند) یکی دیگر از واحدهایی است که در غرفه گروه مالی گردشگری فعالیت ها و دستاوردهای آن به بازدیدکنندگان معرفی می شود. آیلند از مهم ترین پروژه های گروه مالی گردشگری است که با مشارکت بانک گردشگری در دست اجراست.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 9 تا 12 بهمن ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.

علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با خدمات بانک گردشگری به سالن 38 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته مراجعه کنند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2033

به "افتتاح حساب آنلاین و صدور کارت هواداری پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح حساب آنلاین و صدور کارت هواداری پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید