35 متری افتخاری تا پایان سال به بزرگراه امام علی (ع) متصل می شود

به گزارش بانوی ایران، پروژه 35 متری شهید افتخاری به عنوان رینگ ترافیکی شمال شرق منطقه یک، تا انتها سال به بزرگراه امام علی (ع) متصل می شود.

35 متری افتخاری تا پایان سال به بزرگراه امام علی (ع) متصل می شود

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک احمد غیورانه، معاون فنی و عمران شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق گفت: 35 متری شهید افتخاری به عنوان بزرگترین پروژه ترافیکی شمال تهران و یکی از 57 پروژه شاخص تهران بزرگ به شمار می آید که با هدف ساماندهی ترافیکی، تسهیل در تردد وسایل نقلیه و دسترسی محلی تا خاتمه سال به بزرگراه امام علی (ع) متصل می شود.

او اضافه نمود: این پروژه که در محدوده شرق منطقه یک از سال 1392 با هدف اتصال مجموعه دارآباد به بزرگراه های امام علی (ع) و شهید صیاد شیرازی آغاز شد در گذشته به برج های نوبل و خیابان شهید رجبی منتهی می شد و امکان دسترسی به بزرگراه را نداشت و دارآباد را در بن بست قرار داده بود و مسیرهای جایگزین برای دسترسی به بزرگراه ها به سختی و در ساعت های پیک، منجر به ترافیک خیابان های محلی می شد.

معاون شهردار منطقه یک اضافه نمود: در حال حاضر با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران در آزادسازی املاک داخل طرح و مراحل نهایی تملک زمین های ارتش و رفع معارض این خیابان، پروژه در حال تکمیل است و دسترسی به بزرگراه امام علی(ع) تا خاتمه سال امکان پذیر می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1431

به "35 متری افتخاری تا پایان سال به بزرگراه امام علی (ع) متصل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35 متری افتخاری تا پایان سال به بزرگراه امام علی (ع) متصل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید