پیگرد قانونی 3 کارگر جنجال آفرینِ مراسم خاکسپاری مارادونا

به گزارش بانوی ایران، سه فردی که با حرکت ناپسند خود در مراسم خاکسپاری اسطوره فوتبال آرژانتین جنجال ساز شدند، تحت پیگیر قرار گرفته اند.

پیگرد قانونی 3 کارگر جنجال آفرینِ مراسم خاکسپاری مارادونا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت یاهو، سه کارگری که با انتشار تصاویر سلفی خود در کنار پیکر بی جان دیه گو مارادونا در داخل تابوتش خشم مردم آرژانتین و مسئولان برگزار کننده مراسم خاکسپاری اسطوره فوتبال آلبی سلسته را برانگیختند، تحت پیگیرد قانونی قرار گرفته اند.

طبق اعلام مسئول برگزار کننده مراسم تدفین دیه گو مارادونا، این سه نفر افرادی بوده اند که به صورت موقت به کار گمارده شده بودند تا در حمل تابوت سنگین مارادونا و دیگر لوازم مربوط به خاکسپاری او کمک کنند اما آنها به محض اینکه خودشان را با تابوت تنها یافتند، اقدام به دریافت عکس های سلفی با ژست هایی کردند که به هیچ عنوان آنها را ناراحت یا متأثر نشان نمی دهد. انتشار این عکس ها در فضای مجازی جنجال بزرگی به راه انداخت و مسئولان برگزار کننده مراسم خاکسپاری را وادار به عذرخواهی از مردم و خانواده مارادونا کرد.

مسئول مراسم خاکسپاری مارادونا به نشریه ناسیون آرژانتین گفت: سه نفری که در اتاق آماده سازی اجساد برای گذاشتن در تابوت با پیکر مارادونا عکس دریافتد، جزو کارمندان شرکت ما نیستند. آنها تنها برای حمل یکسری وسایل سنگین و برای چند ساعت استخدام شده بودند. ما زمانی که عکس های آنها را دیدیم فقط گریه کردیم و گریه کردیم و گریه کردیم. نمی دانیم باید چه کار کنیم. ما تا الان به درست انجام دادن کارمان معروف بودیم، چون همیشه با تمام وجود به مردم خدمت کرده ایم اما الان چند فرد احمق که هیچ ربطی به ما ندارند کاری کردند که اعتبارمان به کلی از بین رفت. اگر این اتفاق رخ نداده بود، مراسم بی عیب و نقص برگزار شده بود. همه چیز مثل همیشه عالی و هماهنگی ها انجام شده بود اما آنها ما را نابود کردند، ما را شرمنده کردند و من جز گریه کاری نمی توانستم انجام دهم.

مسئول برگزار کننده مراسم تدفین مارادونا درباره اینکه آیا اقدامی برای شناسایی یا دستگیری این سه نفر انجام شده است، گفت: هر سه آنها تلفن های همراه شان را خاموش کرده اند. ما حتی آدرس شان را هم پیدا کردیم و به آنجا رفتیم تا شخصاً با آنها صحبت کنیم اما آنجا هم نبودند. می خواستیم به آنها بگوییم که از الان تحت پیگیر هستند اما هیچ کسی آنجا نبود.

واکنش خانواده مارادونا به انتشار عکس های جنجالی

مدیر مرکز ارائه کننده خدمات تدفین مارادونا درباره واکنش اعضای خانواده اسطوره فوتبال آرژانتین به انتشار عکس های پیکر مارادونا در فضای مجازی گفت: تنها عضو از خانواده مارادونا که ما درباره این موضوع با او صحبت کردیم، کلودیا ویافانیه (همسر اول مارادونا) بود. برادرم با او صحبت کرد تا عذرخواهی کند اما فقط گفت که تقاضا دارد مراسم خاکسپاری را تا تدفین پیکر دیه گو در قبرستان به بهترین شکل برگزار کنیم. ما عمیقاً از کلودیا و خانواده مارادونا عذرخواهی می کنیم. از همه مردم عذرخواهی می کنیم چون دیه گو برای همه باارزش بود.هرگز فکر نمی کردیم که چنین اتفاقی رخ دهد. در واقع تمام تمهیدات لازم را هم اندیشیده بودیم که کسی نتواند عکس بگیرد. به درخواست خانواده متوفی در مراسم خاکسپاری گوشی تلفن همراه همه را گرفتیم . حتی از مأموران پلیس هم خواستیم که بدون گوشی تلفن همراه در محل حاضر شوند. ما هر کاری در حیطه اختیارات مان بود انجام دادیم اما باز هم این اتفاق رخ داد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1392

به "پیگرد قانونی 3 کارگر جنجال آفرینِ مراسم خاکسپاری مارادونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگرد قانونی 3 کارگر جنجال آفرینِ مراسم خاکسپاری مارادونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید