نبود فضای تمرینی مناسب مشکل کمانداران معلول اعزامی به قهرمانی دنیا

به گزارش بانوی ایران، کمانداران معلول در حالی بهمن ماه در مسابقات قهرمانی دنیا امارات شرکت خواهند کرد که فضای مناسبی برای انجام تمرینات و آماده سازی خود جهت شرکت در این مسابقات ندارند.

نبود فضای تمرینی مناسب مشکل کمانداران معلول اعزامی به قهرمانی دنیا

جبرئیل عبادی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: با وجود این که تقریبا 3 هفته از سرانجام دومین اردوی آماده سازی تیم پاراتیروکمان اعزامی به مسابقات قهرمانی دنیا سپری می گردد، به علت سردی هوا ورزشکاران هنوز مکان مناسبی برای تمرین ندارند و همچنان منتظر برگزاری سومین اردوی آمادگی در یکی از منطقه ها جنوب کشور هستیم.

وی از سینا منشاء زاده، رمضان بیابانی، هادی نوری، فرزانه عسگری، مریم یاورپور و حسینی (در رشته کامپوند)، غلامرضا رحیمی (ریکرو) و محمدرضا زندی در کلاس W1 به عنوان نفرات شرکت کننده در دومین اردوی آمادگی نام برد و اضافه کرد: سعی داریم در سومین اردو یک یا دو نفر کماندار در رشته ریکرو مردان به تیم اضافه کنیم تا با تعداد نفرات بیشتری در مسابقات حضور پیدا کنیم.

عبادی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد کماندار به دبی اعزام خواهد شد، اظهار داشت: 6 نفر از کمانداران با حمایت کمیته ملی پارالمپیک در این مسابقات حضور خواهند داشت و سایر کمانداران نیز در صورت حمایت اسپانسر به دبی اعزام خواهند شد.

وی در ارزیابی از عملکرد کمانداران در دو اردوی برگزار شده، اظهار داشت: شرایط راضی کننده است و رکوردهای خوبی به ثبت رسیده است.

مربی تیم ملی پاراتیروکمان در سرانجام اضافه کرد: این تیم پس از 3 سال در مسابقات قهرمانی دنیا حاضر می شود و با آمادگی خوبی که کمانداران دارند امید به کسب مدال در هر 3 ماده ریکرو، کامپوند و W1 داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 اسفند 1400 بروزرسانی: 9 اسفند 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2015

به "نبود فضای تمرینی مناسب مشکل کمانداران معلول اعزامی به قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبود فضای تمرینی مناسب مشکل کمانداران معلول اعزامی به قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید