مراسم افطار میان ادیانی در یکی از کلیساهای تورنتو برگزار گردید

به گزارش بانوی ایران، به گزارش خبرنگاران، 150 نفر از مسلمانان و مسیحیان شهر تورنتوی کانادا، در مراسم افطار میان ادیانی که به همت موسسه گفتمان میان فرهنگی کانادا و با همکاری مسئولان کلیسای اتحادیه متروپولیتن، یکی از بزرگترین کلیساهای این شهر، برگزار گردید، حضور یافتند.

مراسم افطار میان ادیانی در یکی از کلیساهای تورنتو برگزار گردید

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

عظیم شمشیف، معاون مدیر اجرایی این موسسه در جمع شرکت نمایندگان در مراسم افطاری، ضمن ابراز خوشنودی از حضور مسلمانان و مسیحیان در کنار یکدیگر گفت: این سومین سال است که در کلیسای متروپولیتن مراسم افطاری برگزار می کنیم.

وی اضافه کرد: رمضان ماهی مبارک و ویژه است که هر ساله 1.7 میلیارد مسلمان در سراسر دنیا آن را برگزار می نمایند. رمضان فقط برای نخوردن و نیاشامیدن نیست، بلکه زمان انعکاس درونی و عزت و احترام به خدا و کوشش برای داشتن یک شخصیت اخلاقی بهتر نیز هست.

شمشیف با اشاره به اینکه مسلمانان به رمضان به عنوان یک فرصت برای تقویت زندگی معنوی شان می نگرند، خاطر نشان کرد: ماه رمضان جدا از اینکه ماه خلوص، پاکیزگی و معنویت و روحانیت است، ابعاد اجتماعی و فرهنگی زیادی نیز دارد. این ماه راهی برای تجربه گرسنگی افراد بی بضاعت جامعه، ایجاد همدلی برای دستیابی به خوشبختی و قدردان بودن برکت های زندگی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 401

به "مراسم افطار میان ادیانی در یکی از کلیساهای تورنتو برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم افطار میان ادیانی در یکی از کلیساهای تورنتو برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید