شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، سپیدرود تیم برتر نیمه دوم

به گزارش خبرنگاران، افشین قطبی در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپیدرود رشت با اشاره به اینکه این دیدار دارای دو نیمه متفاوت بود، اظهار کرد: در نیمه نخست با بستن فضاها به آنچه که می خواستیم رسیدیم.

شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، سپیدرود تیم برتر نیمه دوم

وی با بیان اینکه سپیدرود از ابتدای فصل تاکنون تحول بسیاری داشته است، اضافه کرد: تیم سپیدرود در نیمه دوم بازی تیم برتر میدان بود بازی خوبی ارائه کرد برای این تیم در ادامه رقابت ها آرزوی موفقیت می کنم.

قطبی با اشاره به باخت هفته قبل برابر صنعت نفت آبادان، تاکید کرد: بازیکنان بعد از این بازی دچار بحران روحی شده بودند و ما تلاش کردیم در این بازی شکست هفته گذشته را جبران کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه به نحوه بازی تیم سپیدرود اشاره کرد و ادامه داد: بازیکنان سپیدرود در دیدار امروز بیشتر در عمق بازی می کردند که این سبب ایجاد موقعیت های بسیار برای این تیم شد.

وی با اشاره به فشار بالای این بازی، اظهار کرد: در 13 بازی گذشته که به عنوان سرمربی فولاد خوزستان بودن این بازی پرفشارترین دیدار بود.

قطبی با تأکید بر اینکه شانس آوردیم پنالتی سپیدرود گل نشد، شرح داد: بازیکنان ما در این بازی پیروزی می خواستند که به آن دست یافتیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 191

به "شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، سپیدرود تیم برتر نیمه دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، سپیدرود تیم برتر نیمه دوم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید