رایزنی های دارا خسروشاهی نتیجه مثبت داد ، خودروهای خودران اوبر دوباره در جاده ها می تازند

به گزارش بانوی ایران، اوبر به زودی با عبور از محدودیت های خودروهای خودران، بار دیگر راهی جاده های پنسیلوانیا می گردد. این موضوع برای تیم مدیریت اوبر و به ویژه دارا خسروشاهی؛ مدیرعامل اوبر از اهمیت بسزایی برخوردار است.

رایزنی های دارا خسروشاهی نتیجه مثبت داد ، خودروهای خودران اوبر دوباره در جاده ها می تازند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پس از آن که یکی از خودروهای خودران اوبر اوایل امسال در آریزونا تصادف کرد و منجر به مرگ یک انسان شد، اوبر برای مدتی نامشخص از ادامه آزمایشهای مرتبط با خودروهای خودران منع شد. اما اکنون به نظر می رسد این ممنوعیت لغو شده است.

درواقع از مدتی پیش اوبر تضمین نموده است که خودروهای خودران را به پیتسبورگ باز می گردند. این موضوع دقیقا 9 ماه پس از آن رخ می دهد که یکی از خودروهای خودران اوبر عابر پیاده ای را کشت.

این شرکت به وسیله ایمیل تایید کرد که نامه ای از سازمان حمل و نقل پنسیلوانیا دریافت نموده است که مجوز تردد خودروهای خودران را تایید می نماید.

اما تایید مجدد این مجوز به سهولت انجام نشده و دارا خسروشاهی برای کسب مجدد این مجوز ماه ها کوشش و رایزنی نموده است. در ماه نوامبر، اوبر سیاست خودران خود را به روز کرد و به جای یک راننده، از دو راننده برای حضور در ماشین های خودران یاری خواهد گرفت.اوبر پس از وایمو، در فینیکس خدمات خودرانش را راه اندازی کرد.

منبع: انتخاب
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 118

به "رایزنی های دارا خسروشاهی نتیجه مثبت داد ، خودروهای خودران اوبر دوباره در جاده ها می تازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رایزنی های دارا خسروشاهی نتیجه مثبت داد ، خودروهای خودران اوبر دوباره در جاده ها می تازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید