حذف پینگ پنگ بازان ایران از مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا

به گزارش بانوی ایران، جوانان و نوجوانان پینگ پنگ ایران با شکست برابر رقبای خود از بخش دوبل و انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا حذف شدند.

حذف پینگ پنگ بازان ایران از مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا

به گزارش بانوی ایران، در ادامه رقابت های تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان و جوان آسیا، امروز(آدینه) نمایندگان ایران در بخش دوبل جوانان و انفرادی پسران برابر رقبای خود به میدان رفتند که در نهایت با قبول شکست از دور رقابت ها کنار رفتند.

نوید شمس و امین احمدیان که با پیروزی در روز گذشته به مرحله دوم مسابقات انفرادی صعود نموده بودند، برابر رقبای خود قرار گرفتند. شمس در بخش نوجوانان با حساب سه بر یک نتیجه را به یوآن چانگ از چین تایپه واگذار کرد و احمدیان با نتیجه چهار بر یک مقابل ژو ینگ بین از چین باخت.

در بخش دوبل دختران اولین تیم ایران با ترکیب الینا رحیمی و ملیکا کرمی برابر تیم ژاپن سه بر صفر باخت و دومین تیم با ترکیب شیما صفایی و کیمیا رستمی سه بر یک نتیجه را به سنگاپور واگذار کرد.

در بخش دوبل پسران در رده جوانان هم ابتدا مهدی معدن کن و امین احمدیان برابر نماینده کره به میدان رفتند که با حساب سه بر یک باختند و در ادامه محمد موسوی طاهری و علی اکبر شعاری سه بر صفر مغلوب تیم چین تایپه شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 376

به "حذف پینگ پنگ بازان ایران از مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف پینگ پنگ بازان ایران از مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید