تیم های قدرتمند با ایران بازی نمی نمایند، در قطر همه چیز خوب است!

به گزارش بانوی ایران، به گزارش خبرنگاران، مهدی طارمی پس از پیروزی 2 بر یک ایران برابر بولیوی در استادیوم آزادی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و تیم ما محک خوبی خورد البته ما تیم اول آسیا هستیم و باید تیم های بزرگتری حریف تدارکاتی ما باشند اما متاسفانه با شرایطی که در کشور حاکم است برخی تیم ها راضی به آمدن به ایران نمی شوند و ما مجبور هستیم با همین بازیهای تدارکاتی که در پیش داریم خود را آماده حضور در جام ملت های آسیا کنیم.

تیم های قدرتمند با ایران بازی نمی نمایند، در قطر همه چیز خوب است!

طارمی اعلام کرد: اگر می توانستیم با تیم های پرقدرت بازی کنیم مطمئنا محک بهتری می خوردیم و کادر فنی می توانست شرایط بهتری را برای حضور ما در جام ملت های آسیا فراهم کند اما با توجه به اینکه چنین مسئله ای ممکن نیست سعی خود را خواهیم کرد تا با بازیهای تدارکاتی باقیمانده آماده جام ملت ها شویم.

وی در خصوص حضور بانوان هم گفت: خوشحالم که بعد از سالها بانوان توانستند به استادیوم بیایند و بازی را از نزدیک تماشا نمایند و این می تواند نوید این را بدهد که در آینده هم حضور بانوان در استادیوم عادی گردد البته احتیاج به فرهنگسازی دارد و باید خود طرفداران هم رعایت بانوان را در استادیوم بنمایند.

طارمی در پاسخ به این سئوال که این تعداد بانوانی که امروز در استادیوم حضور داشتند همگی گزینشی آمده بودند، گفت: این را می دانم که آنها گزینشی بودند اما این حضور می تواند پلی باشد برای آمدن دیگر بانوان برای به استادیوم که ان شاالله این اتفاق رخ دهد.

وی در انتها و در پاسخ به این سئوال که گفته می گردد شرایط خوبی در تیم باشگاهی خود در قطر ندارید اضافه کرد: حتما شما از من بیشتر در این زمینه آگاه هستید ولی من نمی دانم شما این سئوال را به چه دلیل می پرسید. من شرایط خوبی دارم و در باشگاهی که حضور دارم هم آرامش دارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 76

به "تیم های قدرتمند با ایران بازی نمی نمایند، در قطر همه چیز خوب است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم های قدرتمند با ایران بازی نمی نمایند، در قطر همه چیز خوب است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید