آغاز پرداخت مرحله دوم متناسب سازی حقوق مستمری بگیران

به گزارش بانوی ایران، به گزارش خبرنگاران، مصطفی سالاری، درباره شرایط متناسب سازی حقوق بازنشستگان، گفت: از دو سه هفته پیش به بازنشستگان اعلام کرده بودیم که اسفند ماه بابت متناسب سازی مرحله دوم به صورت علی الحساب پرداختی انجام می شود که مبلغ یک میلیون و200 هزار تومان بابت هر نفر و به نسبت سهم شان از حقوق کامل پرداخت خواهد شد.

آغاز پرداخت مرحله دوم متناسب سازی حقوق مستمری بگیران

وی افزود: دیروز عصر جلسه هماهنگی در این زمینه برگزار گشت؛ البته هنوز 6000 میلیارد تومانی که برای اجرای متناسب سازی مقرر بود از سوی خزانه به ما داده شود، محقق نشده است. گرچه ابلاغ تخصیص آن صادر شده، اما پرداختش منوط به تایید نهایی است که هنوز آن تایید نهایی به دولت نرسیده است گرچه سازمان برنامه همت جدی برای انجام این کار دارد، اما کمی عقب افتاده است .

سالاری ادامه داد: نهایتا دیروز عصر جلسه ای برگزار کردیم و مقرر شد از منابع دیگری بودجه مورد نیاز تامین و آن را پرداخت کنیم و بعدا منابع 6000 میلیارد تومانی که حاصل شد، جایگزین منابع استفاده شده، کنیم. این اقدام انجام شد.متناسب سازی حقوق بازنشستگاوی با بیان اینکه پرداخت علی الحساب افزایش حقوقها از امروز صبح آغاز و تا به امروز تقریبا به حساب یک چهارم جمعیت واریز شده است اظهار کرد: تا این لحظه بیش از یک چهارم جمعیت بازنشستگان یک میلیون و 200 هزار تومان را دریافت کردند و تا امشب تمامی بازنشستگان آن را دریافت خواهند کرد مگر اینکه مسائل جزئی در بانک هایی غیر از بانک رفاه باشد، اما برنامه این است که همه بازنشستگان تا امشب یک میلیون و 200 هزار تومان علی الحساب را دریافت کرده باشند.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1584

به "آغاز پرداخت مرحله دوم متناسب سازی حقوق مستمری بگیران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز پرداخت مرحله دوم متناسب سازی حقوق مستمری بگیران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید