کشتی فرنگی

همه قهرهای آقای خاص

قهر و آشتی های محمد بنا از تیم ملی کشتی فرنگی، دیگر به یکی از اتفاقات تکراری و خسته کننده ورزش کشور تبدیل شده است. بدون تردید باید گفت که بنا شخصیتی پیش بینی ناپذیر دارد. بیخود نیست که به او لقب آقای خاص کشتی ایران را داده اند. زمانی که فکرش را می کنید مثل...

3 آبان 1399

کشتی فرنگی قهرمانی جهان2019 ، پویا ناصرپور دومین حذف شده ایران در 4 وزن نخست

نماینده سبک وزن ایران در رقابت های قهرمانی دنیا نیز از دور رقابت ها کنار رفت تا دومین حذف شده ایران در 4 وزن نخست این مسابقات باشد.

25 مهر 1398

دو کشتی گیر کشورمان راهی مرحله نیمه نهایی شدند

به گزارش خبرنگاران، نمایندگان کشتی کشورمان از ظهر امروز آدینه مسابقات خود را در رقابت های کشتی جایزه بزرگ گرجستان شروع نموده اند که تا این مرحله از مسابقات دو نماینده از ایران به نیمه نهایی اوزان خود راه یافتند.

16 شهریور 1398

حضور امیر خادم در آخرین مسابقه داخلی کشتی در سال 97

نامزد انتخاباتی ریاست فدراسیون کشتی بعد از حضور در اردوی تیم های ملی آزاد و فرنگی بزرگسالان، روز گذشته نیز برای تماشای مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان در رشت حاضر شد.

5 تیر 1398

انتقاد مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی از استانش: هیچ سانس تمرینی به من نمی دهند، بیمه ام را هم قطع نموده اند!

محمدعلی چمیانی با انتقاد از رئیس هیئت کشتی استان فارس خاطرنشان کرد که سانس تمرینی اش در شیراز را تعطیل نموده اند و به او اجازه نمی دهند با شاگردانش تمرین کند.

19 اردیبهشت 1398

دلخانی راهی نیمه نهایی شد، شکست چهار فرنگی کار

به گزارش خبرنگاران، در نخستین روز از رقابتهای قهرمانی کشتی فرنگی زیر 23 دنیا که در شهر بخارست رومانی در جریان است، چهار فرنگی کار کشورمان باختند و تنها یک نماینده راهی نیمه نهایی شد.

12 فروردین 1398

مجموع مدال های کاروان ایران به 6 رسید، کسب دو طلا در کشتی فرنگی

به گزارش خبرنگاران، سومین دوره بازی های المپیک جوانان امروز شنبه در بوینوس آیرس آرژانتین پیگیری شد. در این روز از رقابت ها و در کشتی فرنگی کاروان ایران توسط امیررضا ده بزرگی و محمد نصرتی صاحب دو مدال طلا شد.

29 بهمن 1397