گریزمان: می دانم فصل بعد کجا خواهم بود اما آن را فاش نمی کنم

به گزارش بانوی ایران، مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید می گوید تیم بعدی اش را انتخاب نموده است.

گریزمان: می دانم فصل بعد کجا خواهم بود اما آن را فاش نمی کنم

به گزارش بانوی ایران، آینده آنتوان گریزمان پس از خداحافظی او با اتلتیکومادرید در هاله ای از ابهام قرار گرفته است اما خود او نگران این موضوع نیست و می گوید که می داند فصل آینده کجا خواهد بود.

گفته می گردد که بارسلونا مقصد بعدی گریزمان است اما هنوز هیچ خبری قطعی در این خصوص منتشر نشده است. گریزمان 28 ساله در این باره به برنامه تلویزیونی تله ماتین فرانسه گفت: من همین حالا می دانم که فصل آینده کجا بازی خواهم کرد.

گریزمان سرنخ های بیشتری برای فاش شدن مقصد بعدی اش نداد اما همچنان انتظار می رود که او به زودی سر از نوکمپ درآورد، تیمی که سال گذشته هم مشتری اش بود و در نهایت نتوانست او را جذب کند.

گریزمان اما به طرفدارانش ادامه داد که قطعاً دوران بازیگری اش او در اروپا ادامه پیدا خواهد نمود و فعلاً خیال ندارد در لیگ های سطح پایین تر جهان از جمله لیگ MLS آمریکا بازی کند.

او اضافه کرد: فعلاً فقط همین را می توانم بگویم که به میامی نخواهم رفت (اشاره به تیم جدید تحت تملک دیوید بکام، اینتر میامی).

گریزمان تا روز نخست ماه جولای - زمانی که غرامت فسخ قراردادش از 200 به 120 میلیون یورو کاهش پیدا می نماید - نمی تواند با تیمی دیگر قرارداد ببندد. این بندی است که در آخرین قرارداد او با اتلتیکومادرید درج شده است.

گریزمان در حالی از مقصد بعدی اش اطمینان دارد که چند روز پیش در مصاحبه ای دیگر گفته بود هنوز مطمئن نیست که به کدام یکی از مشتریانش پاسخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 247

به "گریزمان: می دانم فصل بعد کجا خواهم بود اما آن را فاش نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گریزمان: می دانم فصل بعد کجا خواهم بود اما آن را فاش نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید