کارهایی که در اولین سفر به اروپا باید انجام دهید

به گزارش بانوی ایران، اروپا معماری، موسیقی، مد، تئاتر ، سفر و غذا را در هر کیلومتر مربع بیشتر از هر قاره دیگر ارائه می دهد. این قاره دارای بیش از 700 میلیون نفر است که بیش از 450 مکان میراث جهانی یونسکو و نقاشی های معروف است که شما می توانید آن را در سفر به اروپا هدف دوربین خود قرار دهید. تور دور اروپا به معنای رفتن به سمت مسیرهای اصلی که هنوز به عنوان گنجینه های عمیق فرهنگی است ، می باشد. اگرچه شما تصور صعود کوه های آلپ سوئیس، خیس کردن انگشتان پای خود را در آدریاکیک و یا اجاره یک تخته موج سواری در پرتغال، را دارید .در اینجا جندین ایده برای الهام بخشیدن به اروپاگردی را می بینید.

کارهایی که در اولین سفر به اروپا باید انجام دهید

1. سیاحت در سارایوو، بوسنی و هرزگوین

با استفاده از مناره های تیز، کباب های بریانی و رایحه فراگیر فراوان زمین قهوه ، بسیاری از مسافران تور دور اروپا این شهر را بعنوان اسلاوی استانبول کوچک می بینند.

2. در ترکیه حمام بگیرید

هیچ چیز مثل حمام خستگی سفر تور دور اروپا را از بین نمی برد. این اتاق های بخار سنگ مرمر، اغلب دارای حمام گرم، دوش و اتاق های خنک کننده هستند که، می توانند در سراسر کشور پیدا شوند.

3. صعود به صخره بالا صومعه متریور یونان

جیمز باند دیوارهای یکی از این صومعه ها را با استفاده از تنها بند انگشتان خود فقط برای چشم های شما، بلند کرد، اما پیش از آن، نقطه مورد علاقه مسافران تور دور اروپا بود.

4. قسمت بایین دانوب، مجارستان

دوچرخه سواری و پارو زدن در قایقرانی تور دور اروپا امکان پذیر است. در بوداپست، می توانید قایق ها را در جزیره مارگاریت یا در امتداد ساحل رودخانه رومی اجاره کنید.

5. اسپرسو را در تیرانا، آلبانی بنوشید

مرکز رنگارنگ آلبانی، یک شهر پر صدا و پر از ساختمان های رنگارنگ، رستوران های سنتی مرسوم است، که بهتر است برای قدم زدن و گشت و گذار باشد تا تماشای آن؛ اما امکانات زیادی برای سرگرم کردن شما در سفر به اروپا وجود دارد.

6. کوتور شگفت آور و تحسین شده , مونته نگرو

کوتور نام یک میراث دنیای یونسکو در سال 1979 است که تنها نقطه توریستی مهم مونته نگرو است، با سقف کاشی شده و شیب روشن ونیزی که در معماری آن وجود دارد این مقصد آفتاب گرفتن نیست، اما میتواند مدت زیادی شما را در سفر به اروپا مشغول نگه بدارد.

7. یک شب را در بلگراد، صربستان داشته باشید.

شب زنده داری و فرهنگ کافه های سرمایه داری را در سفر به اروپا جستجو کنید. در برترین حالت آن بهار و تابستان زمانی که تمام سنین در خیابان ها در تمام ساعات آرام می گردد.

8. چراغ شمالی، نروژ را ببینید

شما احتیاج نیست به Hammerfest سر بزنید زیرا بیل بریسون در کتاب خود نه در اینجا بلکه در آنجا؛ اشاره نموده است که این نمایش آسمانی را می توان در سراسر کشور مشاهده کرد (اکتبر، فوریه و مارس ایده آل است، اما بقیه زمستان نیز خوب است).

9. در سراسر هلند بچرخید

شما به راحتی می توانید یک دوچرخه را در اروپاگردی اجاره کنید و مسیر خود را در اطراف آمستردام پیدا کنید، اما واقعا هیچ دلیلی برای توقف وجود ندارد. نشانه های اختصاص داده شده شما را در داخل شهر راهنمایی می نماید.

10. یک تجربه تاریخی در کراکوف، لهستان داشته باشید.

این شهر جنوبی از جنگ دنیای دوم به طور نسبی نابود نشده است و این یکی از 12 بزرگترین شهرهای تاریخی در دنیا و گنجینه معماری یونسکو است این ممکن است مانند درس تاریخی باشد، اما شهری بسیار زنده است که در اروپاگردی خود باید ببینید.

11. آخر هفته را در ونیز، ایتالیا بگذرانید.

ونیز در حال غرق شدن است (احتمالا تحت وزن همه گردشگران)، و احتمال وجود آب عمیق در میدان سنت مارک در زمان بازدید شما وجود دارد. اما اکنون بروید و در اطراف شهر قدم بزنید وقتی که جمعیت کمتری (دراخر فصل یا در طلوع خورشید) هستند، مطمئنا به همان میزان جادویی است که تصور می کنید.

12. ازفروشگاهی که در هلسینکی استاکمن در فنلاند واقع شده است خرید کنید.

شما نمی توانید از آن در هلسینکی دست بردارید: این یکی از بزرگترین فروشگاههای بزرگ اروپا است، همه چیزهایی که شما احتیاج دارید و حتی چیزهایی که نمیدانید احتیاج دارید در آنجا به فروش میرود که در اروپاگردی خود باید خریداری کنید.

13. غرق آفتاب در دوبرونیک، کرواسی شوید.

در اروپاگردی در نزدیکی مرز جنوبی با صربستان واقع شده است،در معماری 1300 ساله این سنگ قیمتی از سنگ شکنی شدید در سال 1991، به طرز عجیبی دوباره باز سازی شده است و از همواره بهتر به نظر می رسد.

14. موزارت در سالزبورگ، اتریش را جستجو کنید

این شهر مرزی مشهور نه تنها ارزش بازدید و ادای احترام به مرد است، بلکه دارای کلیساهای بسیار زیبایی است که آنها را برای خود می خواهید ، به علاوه دارای بسیاری از هنرهای زیبای شهر و شکلات است.

15. الحمرا را در گرانادا اسپانیا ببینید.

الحمرا یک استراحت عالی در اروپاگردی تان است که در مرکز گرانادا قرار گرفته است. ستون ها و گنبدهای آن و حوض های آب انعکاس دهنده نوراست ، که الهام بخش مسافران خسته است.

16. با بروژ بلژیک متعجب شوید

مجذوب کننده ترین جاذبه توریستی در بلژیک در کل این شهر، شهر قرون وسطی برترین در اروپاگردی است. در برخی از خیابان ها شما احساس می کنید که در یک موزه قرن سیزدهم سرگردان هستید.

17. از قصر ورسای فرانسه خوشتان می آید

لوئیس XIV قطعا می دانست که چگونه زندگی کند. ورودی های بزرگ، باغ های بی خاتمه که احتیاج به ارتش دارد و سالنی با آینه های بیشتر ازلاس وگاس جادویی وجود دارد. خوب است که پادشاه شویم.

18. در رودخانه دریای سیاه بلغارستان حمام کنید

مسلما بزرگترین دارایی بلغارستان، سواحل دریای سیاه است که به طور قانونی در طول تعطیلات تابستان و اروپاگردی پر می گردد. برترین آنها را می توان در شمال شرقی وارنا پیدا کرد.

19. در میدان قدیمی شهر پراگ جمهوری چک قدم بزنید

شما احتمالا از یک سو شمار افرادی را که از پراگ تماشا نموده اید، شمردید و هرگز میدان قدیمی شهر را مشاهده نکردید. این میدان بزرگ 17000 متر مربع قلب شهر است و از قرن دهم بوده است و یکی از لذت های اروپاگردی است.

20. یک بچه بزرگ در شهر بازی Legoland دانمارک باشید!

بلوک های پلاستیکی کوچک با هم ترکیب خوبی دارند، اما سادگی آنها هنوز قدرت خود را دارند و بازدید از محل تولد دانمارکی آنها باید از فانتزی های دوران کودکی پایدار در خصوص کل شهر لیلیپوت لگو بهره ببرد.

21. در خیابان شهر قدیمی تالیکت، استونی غرق شوید

اغلب در مقایسه با پراگ، سرمایه استونی، وارد صحنه بودجۀ مسافرت می گردد و زندگی شبانه رونق میگیرد. منطقه اطراف تپه تومپه ، جایی که اشراف و روحانیت یک بار زندگی می کردند، را در اروپاگردی آنالیز کنید.

22. در بادن بادن آلمان خودتان را خیس کنید

معروف ترین آبگرم آلمان در قلب جنگل سیاه واقع شده است که در سفر به اروپا و اروپاگردی تان باید ببینید. آب معدنی معروف آن از چشمه هایی با حرارت بیش از 68 درجه سانتیگراد می جوشد.

23. گشت و گذار کشور پرتغال در ساحل اقیانوس اطلس

امواج پرتغال دقیقا مانند امواج هاوایی در یک دسته قرار نمیگیرند اما به میزان کافی کافی شاپ هایی در اینجا هست که خوانندگان مبتدی و نیمه حرفه ای را در اروپاگردی شاد کند.

24. یک بازی در زمین شکسپیر، انگلستان را ببینید

بازسازی خانه اصلی در فضای باز میباشد، زمین تئاتر لندن شبیه به حیاط خلوت زمین شکسپیر است. ازفصل آوریل تا اکتبر بسیار شلوغ می گردد که نباید در اروپاگردی تان از دستش بدهید.

25. در زرمات سوئیس اسکی کنید

این اسکی و اسکی کوهنوردی به معروفیت کوه های آلپ احتمالا از نظر بصری خیره کننده است (4478 متر) و نباید در اروپاگردی از دستش بدهید.

26. برای براتیسلاوا اسلواکی کوتاه ترین مسیر را بسازید

مجذوب کنندهیت کم نظیر، موزه و کافی شاپ ها می توانند در مرکز شهر قدیمی براتیسلاوا، little big city اسلواکی یافت شوند.

27. قلعه برنج، رومانی را ببینید.

بعلاوه به عنوان قلعه دراکولا شناخته شده است، این قلعه محبوب در واقع هیچ ارتباطی با Vlad Tepeş شاهزاده قرون وسطایی ندارد، اما هیچکدام از این به نظر نمی رسد که از بازدیدکنندگان جلوگیری کند.

28. پارک ملی سارک،سوئد را پیاده روی کنید.

یخچال ها، قله ها، دره ها و دریاچه های این پارک از راه دور، 2000 کیلومتر مربع را پوشش می دهند. توجه داشته باشید که مسیرهای پیاده روی برای مسافران اهل پیاده روی و ورزش مناسب است.

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1401 بروزرسانی: 15 دی 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2230

به "کارهایی که در اولین سفر به اروپا باید انجام دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارهایی که در اولین سفر به اروپا باید انجام دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید