قلعه نویی: فولاد تیمی سختکوش و دونده است، سنگ پرانی علیه قطار گل گهر شدت گرفت

به گزارش بانوی ایران، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: فولاد تیمی سختکوش، دونده و جنگنده است و مسائل تکنیکی را به خوبی رعایت می نماید.

قلعه نویی: فولاد تیمی سختکوش و دونده است، سنگ پرانی علیه قطار گل گهر شدت گرفت

به گزارش خبرنگاران از سیرجان، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: بازی مقابل فولاد یکی از سخت ترین بازی های ما است. فولاد تیمی سختکوش، دونده و جنگنده است و مسائل تکنیکی را به خوبی رعایت می نماید و شاید سخت ترین بازی ما فردا باشد. از آن طرف خوشحالیم تیم ما تقریباً به آن بلوغ تاکتیکی و نگرشی رسیده است.

وی گفت: هفته قبل وقتی مقابل پدیده عقب افتادیم توانستیم با یک بازی خوب، منظم و تاکتیکی بازی را برنده از زمین خارج شویم و این نشانه های خوبی است. خیلی از این بابت خوشحالم که بچه های ما عاشقانه و با دل و جان فوتبال بازی می نمایند و از این بابت از تک تک بازیکنان تشکر می کنم.

سرمربی گل گهر سیرجان بیان نمود: فولاد تیم سختکوش و جنگنده ای است. با وقت کمی که داشتیم روی دو سه مورد از مسائل تاکتیکی شان کار کردیم. پرس تیم فولاد خیلی خوب است و دنبال این هستند ارتباط خط هافبک ما را با 50 متر رو به جلو مان قطع نمایند. دوندگی از کناره های شان مخصوصا سمت راست نقطه قوت شان است. اگر بتوانیم ارتباط خط هافبک شان و بازیکن مهاجم هدف شان شیمبا را قطع کنیم فکر می کنم بتوانیم به اهداف مان که سه امتیاز این بازی است برسیم.

قلعه نویی اضافه کرد: خوشحالیم که توانستیم با بازیکنان خوبی که داریم یک تیم خیلی خوب و قوی درست کنیم و بچه های ما بیش از توان شان کوشش می نمایند. از باشگاه و شخص مهندس عتیقی و هیئت مدیره محترم آقای اسفندیاری پور هم تشکر می کنم. یواش یواش این قطار حرکت نموده سنگ هایش زیاد شده و دارند به طرفش سنگ می زنند و نمی خواهند یک قطبی در فوتبال به وجود بیاید. مهم نیست، ما راه مان را پیدا و اهدافمان را ترسیم نموده ایم و برای اهدافمان می جنگیم.

وی در سرانجام اظهار داشت: تکلیف مان را انجام می دهیم و نتیجه دست خداست. خیلی خوشحالم یک شهرستان 350 هزار نفری به یکی از تیم های خوب که همه نتایج تیم ما را دنبال می نمایند تبدیل شده و این خیلی مهم است. نشان می دهد که ما راهمان را پیدا کردیم و به قول آقای مطهری قطاری که حرکت می نماید به آن سنگ می زنند. این سنگ ها آغاز شده ولی برای ما زیاد مهم نیست. تا لحظه آخر کوشش مان را می کنیم تا ببینیم خدا چه می خواهد.

ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2122

به "قلعه نویی: فولاد تیمی سختکوش و دونده است، سنگ پرانی علیه قطار گل گهر شدت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: فولاد تیمی سختکوش و دونده است، سنگ پرانی علیه قطار گل گهر شدت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید