سرمربی تیم پاراتیروکمان: بدون مدال جهان روی سَرم خراب می گردد

به گزارش بانوی ایران، به گزارش خبرنگاران به توکیو، مجید کهتری پس از برگزاری ملاقات رده بندی مسابقات میکس کامپوند بازی های پارالمپیک 2020 توکیو و ناکامی تیم ایران در کسب مدال، گفت: این اولین پارالمپیک بیابانی و عسگری است. من می دانستم آنها در دو بازی آخر مقابل چین و روسیه کار سختی دارند، چون ورزشکاران تیم های دیگر را می شناسم و می دانم چقدر تجربه دارند. آنها همه پارالمپیک دیده و صاحب تجربه جهانی و بین المللی هستند و البته از برترین های جهان به حساب می آیند.

سرمربی تیم پاراتیروکمان: بدون مدال جهان روی سَرم خراب می گردد

وی در ادامه اضافه نمود: بچه های ما امروز نه تنها چیزی کم نگذاشتند، بلکه در حد توان خود خیلی هم خوب کار کردند. از آنها تشکر نموده و به اسم سرمربی تیم ملی از مردم بابت اینکه به مدال نرسیدیم، عذرخواهی می کنم.

سرمربی تیم پاراتیر و کمان کشورمان خاط نشان کرد: همه پیروزیت، پیروزی و رسیدن به مدال را دوست دارند، اما ما خیلی بیشتر از آنها این چیزها را دوست داریم. باور نمی کنید وقتی این بچه ها شکست می خورند و به مدال نمی رسند، جهان روی سرم خراب می گردد.

کهتری توضیح داد: می دانم شاگردانم از برترین ها هستند و اطمینان دارم در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. آنها در همین مسابقات توانایی های خود را ثابت کردند.

وی یادآور شد: یکی از مسائل ما این بود که در دو سال گذشته به خاطر کرونا مسابقاتی برگزار نشد، البته این فقط مشکل ما نیست و برای سایر تیم ها هم هست. در این بین چیزی که یاری می نماید تجربه و حضور در میادین بین المللی است که متأسفانه بعضی از بچه های ما در این زمینه کمبودهایی دارند. دیدید که در دیدارهای نیمه نهایی، رده بندی و فینال چقدر استرس بالا بود و در این میدان ها آنهایی پیروز می شوند که باتجربه هستند.

سرمربی تیم پا را تیر و کمان کشورمان در پایان توضیح داد: تیم چین برای ما غیرقابل دسترسی نیست. ما تیم چین را در گوانجو در خانه خودش بردیم و قهرمان شدیم. اینجا هم اگر از دیوار چین رد می شدیم، می توانستیم قهرمان شویم، اما نشد. ما امشب به مدال نرسیدیم اما دست از کوشش بر نمی داریم و به کارمان ادامه می دهیم تا در روزهای آینده مدال بگیرم. از مردم هم می خواهیم ما را دعا نمایند.

فرزانه عسگری: در انفردی جبران می کنیم

به گزارش خبرنگاران، بعلاوه فرزانه عسگری بانوی کماندار پارالمپیکی کشورمان گفت که با وجود کوشش فراوان او و رمضان بیابانی مدال میکس کامپوند بازی های پارالمپیک 2020 قسمت آنها نبوده است.

وی گفت: تمام کوشش مان را برای رسیدن به مدال کردیم، اما متأسفانه انگار قسمت مان نبود. ما امشب روی برد را ندیدیم، اما به روزهای بعدی و مسابقات آینده امیدواریم.

عسگری با ابراز امیدواری از اینکه کمانداران در مسابقات فردا و پس فردا برترین نتایج را بگیرند، یادآور شد: من سه ماه است که به اردوی تیم ملی آمده ام. ما در این مدت تمام کوشش خود را برای دستیابی به مدال کردیم، اما در میکس کامپوند به هدف مان نرسیدیم.

بانوی کماندار پارالمپیکی کشورمان از اعضای کادر فنی تیم ملی تشکر کرد و گفت: در مسابقات روزهای اخیر و امروز بچه ها نتایج خوبی کسب کردند، اما قسمت این بود که امشب دست خالی برگردیم.

عسگری در پاسخ به این پرسش که چرا او و بیابانی از فرصت پیش افتادن از تیم چین در راند چهارم مسابقه شان بهره لازم را نبردند، گفت: تیراندازی است و با یک تیر و یک خطا سرنوشت مسابقه عوض می گردد. امشب حریفان از خطاهای ما استفاده کردند و بردند، شاید فردا ما از خطاهای آنها استفاده کنیم. روحیه ما خیلی خوب است و سعی می کنیم در انفرادی حریفان را از پا در بیاوریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1820

به "سرمربی تیم پاراتیروکمان: بدون مدال جهان روی سَرم خراب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم پاراتیروکمان: بدون مدال جهان روی سَرم خراب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید