راز وحشتناکی که زن استرالیایی در خانه اش به آن پی برد!

به گزارش بانوی ایران، زن استرالیایی با وقوع اتفاقات عجیب در خانه اش، خاتمه به یک راز وحشتناک پی برد.

راز وحشتناکی که زن استرالیایی در خانه اش به آن پی برد!

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، زندگی مخفیانه یک فرد غریبه روی سقف خانه یک زن استرالیایی، او و اعضای خانواده اش را دچار ترس و وحشت نموده است. مونیکا گرین که مادر سه فرزند است زمانی متوجه حضور این مهمان ناخوانده در خانه اش شد که یک روز تکه های ناگت مرغ را روی اجاق گاز پیدا کرد.

خانم گرین که پس از مراجعه به دکتر به خانه بازگشته بود با دیدن این صحنه مشکوک بلافاصله با پلیس تماس گرفت. بنا به گفته این زن درب پشتی خانه کاملا باز بود، تلویزیون روشن بود و ناگت های نیمه خورده شده روی اجاق گاز قرار داشت. ماموران پلیس پس از حضور در خانه این زن و جستجو، شواهدی را دال بر زندگی یک غریبه روی سقف خانه وی پیدا کردند. خانم گرین در این باره به Courier Mail گفت: من واقعا شوکه شدم. من احساس کردم که به حریم خصوصی خانه ام تجاوز انجام شده است. من احساس ترس و وحشت داشتم.

بنا به گفته این زن، او وایت بردی در خانه داشت که روی آن برنامه و زمان های حضور در خانه اش را ثبت نموده بود. این وایت برد نشان می داد او و فرزندانش دقیقا چه زمان هایی در خانه حضور خواهند داشت و چه زمان هایی برای انجام کار های خود بیرون از خانه خواهند بود.

وقوع این اتفاق موجب شده خانم گرین که همسرش برای انجام ماموریت کاری در خانه حضور ندارد به علت ترس و نگرانی به همراه فرزندانش خانه را ترک نمایند. این زن بر این باور است که این فرد غریبه با سرقت کلید پیروز شده تا وارد خانه آن ها گردد. او به همین دلیل تمام قفل های خانه را تعویض نموده است.

لازم به ذکر است؛ پلیس با آنالیز دوربین های مدار بسته نیز هنوز نتوانسته سرنخی از فرد غریبه پیدا کند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1500

به "راز وحشتناکی که زن استرالیایی در خانه اش به آن پی برد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز وحشتناکی که زن استرالیایی در خانه اش به آن پی برد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید