حمله مرگبار کروکودیل غول پیکر به زن جوان!

به گزارش بانوی ایران، جسد زن جوان که حین غذا دادن به یک کروکودیل غول پیکر طعمه این حیوان شده بود، از میان آرواره های آن بیرون کشیده شد.

حمله مرگبار کروکودیل غول پیکر به زن جوان!

به گزارش خبرنگار، زن محقق اندونزیایی هنگام غذا دادن به یک کروکودیل در مرکز حیات وحش شمال سولواسی اندونزی طعمه این جانور شد. این اتفاق وحشتناک صبح روز آدینه و هنگامی رخ داد که دیزنی توو 44 ساله توسط این کروکودیل که مری نام دارد، به داخل برکه کشیده شد. ظاهراً این جانور با ایستادن روی پا های عقب خود و تکیه بر دیوار 8 فوتی اطراف برکه توانست این محقق را به داخل آب کم عمق محل نگهداری خود بکشد.

سی وی یوسیکی، یکی از پرسنل مرکز حیات وحش در ساعت 8.45 صبح هنگامی که متوجه شناور بودن چیزی عجیب روی آب برکه شد، به ماجرا پی برد. او سپس مری را در حالی که روی زمین دراز کشیده بود و قسمتی از بدن دیزنی در میان آرواره هایش بود مشاهده کرد. این جانور بازوی چپ این زن جوان و همچنین بالا تنه او را دریده بود. گروه نجات پس از کشمکش های زیاد با این حیوان پیروز به بیرون آوردن بقایای جسد زن جوان از داخل محل نگهداری کروکودیل شدند.

این کروکودیل پس از مهار شدن برای انجام آزمایش روی معده آن به منطقه بیتونگ منتقل شد. پرسنل این مرکز حیات وحش این کروکودیل را بسیار تهاجمی و خطرناک توصیف کردند. بنا به گفته آنها مری پیشتر با حمله به یک کروکودیل دیگر ان را در داخل برکه خورده بود.

یکی از دوستان قربانی او را زنی آرام و دوستدار حیوانات توصیف کرد. او در خصوص این حادثه و با طعنه به مالک این مرکز حیات وحش گفت: واقعا از وقوع این حادثه در حیرتم. کروکودیل ها مرغ، ماهی و گوشت تغذیه می نمایند و غذای آنها باید تازه باشد. آنها در صورتی که چند روز از مرگ طعمه گذشته باشد آن را نمی خورند.

لازم به ذکر است؛ پلیس محلی اندونزی تحقیقات خود را برای یافتن مالک این لابراتوار و مرکز حیات وحش که گفته می گردد یک تاجر ژاپنی است شروع نموده است. او در لحظه وقوع حادثه در مرکز حیات وحش حضور نداشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 135

به "حمله مرگبار کروکودیل غول پیکر به زن جوان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله مرگبار کروکودیل غول پیکر به زن جوان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید