بازسازی رزیدنت اویل 3 واقعی است؛ عکس روی جلد بازی به بیرون درز کرد

به گزارش بانوی ایران، هفته گذشته از شایعه ساخت بازسازی رزیدنت اویل 3، به سبک آنچه کپ کام برای رزیدنت اویل 2 انجام داده، خبر دادیم. این طور که به نظر می رسد، باید همین روزها منتظر رونمایی این بازسازی باشیم. عکس روی جلد بازسازی رزیدنت اویل 3، با همین نام، به بیرون درز نموده است.

بازسازی رزیدنت اویل 3 واقعی است؛ عکس روی جلد بازی به بیرون درز کرد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

کاملا مطمئن هستیم که با عکس هایی رسمی طرف هستیم، چون منبع عکس، سرورهای شبکه ی پلی استیشن هستند. کپ کام در واقع آغاز به تنظیم صفحه رسمی بازسازی رزیدنت اویل 3 روی فروشگاه پلی استیشن نموده است. ابزارهایی هستند که هر چه روی سرورهای پلی استیشن آپلود می گردد، حداقل به آنچه به صورت عمومی قابل دسترس است، را آنالیز می نمایند. به لطف این ابزارها ساعتی پیش اولین عکس های رزیدنت اویل 3 به بیرون درز نموده اند. این عکس ها، به ترتیب نشان دهنده نسخه های انگلیسی و ژاپنی بازی هستند.

می توانیم در این عکس ها، طراحی جدید شخصیت های اصلی رزیدنت اویل 3 یعنی جیل و کارلوس را ببینیم. ضدقهرمان این بازی یعنی نمسیس هم ظاهری نسبتا ترسنا ک تر پیدا نموده است. با این حال، واضح است که هر سه طراحی، در عین اینکه جدید و مدرن هستند، به بازی اصلی پایبند بوده اند.

هم چنین عکس دیگری از بازسازی رزیدنت اویل 3 روی شبکه پلی استیشن آپلود شده است که مربوط به نسخه Cero Z این بازی است. نسخه Cero Z به بالاترین رده بندی و درجه سنی ژاپن اشاره دارند و در واقع نسخه Cero Z، نسخه بدون سانسور و خشن تر بازی است که در بازار ژاپن به صورت جداگانه فروخته می گردد.

اگر کپ کام این قدر آماده است تا صفحه های خرید بازسازی رزیدنت اویل 3 را روی شبکه پلی استیشن طراحی کند و عکس روی جلد بازی هم در این حد آماده و نهایی شده، احتمالا باید به زودی منتظر رونمایی بازی باشیم. شاید همین روزها، یا شاید در قالب رویداد The Game Awards که چهارشنبه هفته آینده برگزار می گردد.

شایعه منتشر شده در هفته گذشته، از عرضه بازسازی رزیدنت اویل 3 در سال 2020 خبر می داد. شایعه دیگری یکی دو روز پیش منتشر شد که از احتمال عرضه بازی در اوایل سال 2021، یعنی زمستان سال آینده می گفت.

با تمام این اوصاف، واضح است که نه تنها بازسازی رزیدنت اویل 3 واقعی است، بلکه با رونمایی آن فاصله زیادی هم نداریم.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 499

به "بازسازی رزیدنت اویل 3 واقعی است؛ عکس روی جلد بازی به بیرون درز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی رزیدنت اویل 3 واقعی است؛ عکس روی جلد بازی به بیرون درز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید