اطلاعیه کمیته پیشکسوتان استقلال درباره رأی دیدار سوپرجام

به گزارش بانوی ایران، کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای درباره رأی اعلام گردیده از سوی کمیته استیناف، اعتراض خود را بیان کرد.

اطلاعیه کمیته پیشکسوتان استقلال درباره رأی دیدار سوپرجام

به گزارش بانوی ایران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای نسبت به صدور رأی سوپرجام از سوی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

اقدام عجیب کمیته انضباطی و در ادامه کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران در اعلام نتیجه 3 بر صفر دیدار سوپرجام اتفاقی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت. علامت سؤال بزرگی که وجود دارد، این است چطور سه روز قبل از برگزاری بازی، یک تیم را بازنده اعلام می نمایند؟ باشگاه استقلال فقط به دنبال تغییر زمان برگزاری بازی بود و در این راستا چهار نامه به فدراسیون و سازمان لیگ ارسال کرد.

کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال ضمن حمایت از صحبت های آقای امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه در مورد رأی کمیته استیناف، از ایشان می خواهد مانند روزهای اخیر بر موضع بر حق باشگاه استقلال پافشاری نموده و این موضوع را به طور کامل پیگیری کند. پیشکسوتان، همسو با طرفداران باشگاه استقلال در راه احقاق حق باشگاه از هیچ تلاشی دریغ نخواهند ورزید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آذر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 37

به "اطلاعیه کمیته پیشکسوتان استقلال درباره رأی دیدار سوپرجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه کمیته پیشکسوتان استقلال درباره رأی دیدار سوپرجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید