دردسر پس دریافت بدهی 100 هزار تومانی

به گزارش بانوی ایران، پسر جوان برای آنکه طلب 100 هزار تومانی اش را از دوستش پس بگیرد سناریوی عجیبی طراحی کرد، اما خاتمه خودش گرفتار شد.

دردسر پس دریافت بدهی 100 هزار تومانی

به گزارش، هفته گذشته پسر جوانی به پلیس مراجعه کرد و از همکلاسی سابقش شکایت کرد. او گفت: مدتی قبل به خاطر احتیاج به پول مجبور شدم از همکلاسی سابقم 100 هزار تومان قرض کنم، اما مدتی که گذشت او سراغ پولش را گرفت، چون شرایط اقتصادی خوبی نداشتم از او فرصت خواستم تا اینکه امروز از من خواست که به خانه اش بروم.

فکر کردم باز هم می خواهد درباره پول صحبت کند به همین خاطر به آنجا رفتم، وقتی زنگ خانه را زدم از من خواست داخل بروم بعد هم ناگهان با تهدید و ضرب و شتم در شرایط نامناسبی از من فیلم گرفت و گفت اگر بدهی اش را ندهم، فیلم را منتشر می نماید. بعد هم مرا رها کرد که تصمیم گرفتم شکایت کنم.

با شکایت پسر جوان به دستور بازپرس سهرابی تحقیقات شروع شد. بدین ترتیب پسر 19 ساله بازداشت شد و در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد. به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

100 هزار تومان ارزش این همه دردسر را داشت؟ دوستم این پول را 5 ماه قبل قرض گرفته بود و برای پس دادنش مدام مرا اذیت می کرد. هر وقت به او می گفتم پولم را بده، با تمسخر می گفت نمی توانی پول را بگیری. پشت سرم حرف می زد. به خاطر رفتارش ناراحت بودم نه 100 هزار تومان پول. البته این را هم بگویم که آن موقع اصلاً حال خوبی نداشتم و نمی فهمیدم که دارم چکار می کنم.

چرا حالت خوب نبود؟ شب قبل من می خواستم خودکشی کنم و 40 تا قرص خورده بودم.

قرص از کجا آوردی؟ پارسال من تصادف کردم و به خاطر تصادفم معتاد به قرص شدم. هر چقدر هم سعی می کردم که اعتیادم را کنار بگذارم نمی توانستم. روز قبل از اینکه آن اتفاق بیفتد من و پدرم از یک سفر کاری به تهران برگشتیم. به محض اینکه به خانه آمدیم باهم دعوایمان شد و آنقدر از دست او عصبانی شدم که تصمیم گرفتم خودم را بکشم. 40 تا قرص خوردم، اما چون بدنم به قرص عادت داشت فقط به خواب عمیقی رفتم، اما فردای آن روز حال خوبی نداشتم. در همان حال هم بود که به دوستم زنگ زدم.

چرا از او فیلم گرفتی؟ فیلم نگرفتم. وانمود کردم در حال فیلمبرداری هستم سه دقیقه گوشیم را جلوی او گرفتم، اما دوربینم خاموش بود، فقط می خواستم او را بترسانم.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 573

به "دردسر پس دریافت بدهی 100 هزار تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر پس دریافت بدهی 100 هزار تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید