جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره برگزار گردید

به گزارش بانوی ایران، نخستین جلسه ستاد نوروزی شهرستان دیواندره با حضور رییس و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر، روسا و نمایندگان کمیته های تخصصی جهت هماهنگی و برنامه ریزی برای نوروز 98 برگزار گردید.

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره برگزار گردید

به گزارش بانوی ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره ویژه نوروز 98 با حضور جعفر توان فرماندار شهرستان دیواندره و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر، فرهاد رحیمی رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر اجرایی خدمات سفر، روسا و نمایندگان کمیته ها به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برگزار گردید.

فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه با تاکید بر برنامه ریزی درست توسط کلیه اعضای ستاد به منظور آمادگی جهت ارائه خدمات مناسب به گردشگران نوروزی، گفت: با آماده سازی و بهبود اماکن اقامتی موجود جهت اسکان گردشگران نوروزی و همچنین معرفی درست جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی، گامی بلندتر برای توسعه گردشگری شهرستان دیواندره برخواهیم داشت.

فرهاد رحیمی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دیواندره اظهار کرد: مراکز اقامتی و پذیرایی شهرستان دیواندره، آمادگی خود را جهت پذیرایی و خدمات رسانی بهینه به مهمانان و گردشگران نوروزی اعلام می نماید.

او گفت: در این جلسه مقرر گشت اعضای کمیته ها لیست برنامه ها و اقدامات خود را قبل از اجرا به دبیرخانه ستاد جهت هماهنگی و آنالیز ارسال نمایند.

رحیمی اضافه نمود: در ایام نوروز 98 باید از رستوران های بین راهی جهت آنالیز کیفیت و بهداشت آنها بازدید کرد و در صورت وجود تخلف، اقدامات لازم را انجام داد. بدین منظور طی این جلسه تشکیل اکیپهای نظارتی با حضور ارگانهای ذی ربط مصوب شد.

او در خاتمه اعلام کرد: اسکان مسافران به بهترین وجه از اولویت های ستاد اجرایی خدمات سفر دیواندره طی ایام نوروز 98 خواهد بود که باید با نصب بنرهای هدایت، تجهیز محل های اسکان و سایر نیازمندیهای مسافران نوروزی، این موضوع مهم انجام گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 160

به "جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید