تست های کرونا همچنان چالش جدی تکواندو، اعتراض به تغییر برنامه

به گزارش بانوی ایران، به گزارش خبرنگاران، مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور با حضور شش تیم های مس سونگون، مس کرمان، دانشگاه آزاد، پاس، لوزام خانگی کن و شهرداری ورامین طبق برنامه قبلی قرار بود با برگزاری 12 ملاقات از هفته های اول تا سوم فردا شنبه 16 بهمن ماه شروع شد.

تست های کرونا همچنان چالش جدی تکواندو، اعتراض به تغییر برنامه

در حالی که ساعت بازی ها نیز اعلام شده بود، عصر امروز سازمان لیگ فدراسیون تکواندو گفت که به علت مثبت شدن تست کرونای اعضای دو تیم لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد اسلامی، با تعویق بازی های این دو تیم، تنها سه بازی و با حضور چهار تیم برگزار خواهد شد.

در همین خصوص سایر تیم ها به تغییر ناگهانی برنامه اعتراض نموده و خواهان راستی آزمایی از تست های مثبت ارائه شده از سوی دو تیم فوق شدند. این اعتراض به دبیر فدراسیون اجرا شده و در نهایت قرار شد نمایندگانی از آزمایشگاه مورد تائید فدراسیون فردا صبح با حضور در محل سالن برگزاری از نفرات مورد نظر دو تیم تست مجدد گرفته گردد.

با این وجود و طبق مقررات لیگ، در صورتی که 25 درصد از نفرات تیم ها تست مثبت کرونا داشته باشند، بازی آنها معوق خواهد شد و در غیر این صورت می بایست در لیگ حاضر شوند که با توجه به شرکت نکردن در مراسم وزنکشی بازی های آنها به سود رقبا در جدول 8 بر صفر ثبت خواهد شد.

به نظر می رسد تست های کرونا همچنان چالش جدی تکواندو در روزهایی باشد که فدراسیون با سرپرست اداره می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2038

به "تست های کرونا همچنان چالش جدی تکواندو، اعتراض به تغییر برنامه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست های کرونا همچنان چالش جدی تکواندو، اعتراض به تغییر برنامه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید