بهره مندی 7 هزار زن سرپرست خانوار از بیمه بازنشستگی درخراسان رضوی

به گزارش بانوی ایران، اکرم لالوی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طبق آمار موجود تا کنون 7 هزار و 300 زن سرپرست خانوار بهزیستی از بیمه بازنشستگی بهره مند گردیده اند که پیگیری ها برای استفاده از مزایای این قانون ادامه دارد.

بهره مندی 7 هزار زن سرپرست خانوار از بیمه بازنشستگی درخراسان رضوی

وی اضافه نمود:این افراد حدود 10 سال است که تحت پوشش این بیمه هستند و منتظر احراز شرایط بازنشستگی و استفاده از مزایای این قانون می باشند.

مسئول زنان سرپرست خانوار بهزیستی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر نزدیک به 11 هزار و 500 زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی هستند گفت: از این تعداد حدود 3 هزار نفر بالای 55 سال سن دارند که قاعدتا نمی توانند از مزایای بیمه بازنشستگی بهره مند باشند اما کماکان تحت حمایت های بهزیستی بسر می برند.

لالوی بیان نمود: 2 هزار نفر از جمعیت زنان سرپرست خانوار استان در گروه سالمندان قرار می گیرند که شرایط خاص خود را دارند و از بیمه درمان سلامت استفاده می نمایند. سهمیه پوشش بازنشستگی برای زنان سرپرست خانوار در سال 90 بسته گردیده است.

وی گفت: از آن سال تا کنون اگر کسی دارای شرایط به جمعیت زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی ملحق گردیده، نتوانسته است از بیمه بازنشستگی استفاده کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آذر 1397 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 40

به "بهره مندی 7 هزار زن سرپرست خانوار از بیمه بازنشستگی درخراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره مندی 7 هزار زن سرپرست خانوار از بیمه بازنشستگی درخراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید