برگزاری نخستین جلسه ستاد رقابت های هندبال قهرمانی جوانان آسیا

به گزارش بانوی ایران، نخستین جلسه ستاد اجرایی هفدهمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی جوانان آسیا در محل فدراسیون تشکیل شد.

برگزاری نخستین جلسه ستاد رقابت های هندبال قهرمانی جوانان آسیا

به گزارش بانوی ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، در ابتدای این جلسه که به منظور میزبانی هر چه بهتر شهر شیراز از رقابت های هندبال قهرمانی جوانان آسیا تشکیل شد علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون با اشاره به این اتفاق مهم در هندبال کشور و اخذ این میزبانی بعد از 6 سال برای ایران اضافه نمود: کشورهای زیادی از جمله عربستان و بحرین به دنبال میزبانی این رقابت ها بودند و در نهایت با رایزنی و صحبت های صورت گرفته مقرر شد این دوره از بازی ها مهر ماه سالجاری در کشورمان ایران و در شهر شیراز برگزار گردد.

رئیس فدراسیون همچنین گفت: ابتدا به دنبال میزبانی رقابت های بزرگسالان آسیا بودیم ولی خوب این شرایط هم برای ما ارزشمند است و می توانیم با همت جمعی و کسب عنوانی درخور و بدست آوردن سهمیه جهانی جامعه هندبال این رشته را در ایران به روزهای خوب خود در گذشته نزدیک کنیم.

پاکدل همچنین با اشاره به وظایف مهم هر کدام از افراد حاضر در جلسه و عضو ستاد اجرایی تاکید نمود: بدون شک در میزبانی این رقابت ها پای آبروی نظام در میان است و می توانیم با شایستگی و همت شما عزیزان و سایر مسئولان ذی ربط از پس این مهم برآییم. در ادامه جلسه پروتکل کلی هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در شیراز با حضور تمامی شرکت نمایندگان در این جلسه تفهیم شد و مقرر شد از هفته آینده هر کدام از بخش های در گیر در حوزه تخصصی خود به رئیس فدراسیون و در عین حال رئیس ستاد اجرایی مسابقات ارائه گزارش نمایند.

همچنین در این جلسه محسن سالاری دبیر ستاد عالی بازی ها بعنوان نماینده تام الاختیار مدیرکل ورزش و جوانان فارس حضور داشت و مقرر شد هرچه سریعتر جلسات ستاد اجرایی و عالی در شیراز برگزار و براساس مصوبات ستاد برگزاری اقدامات لازم صورت پذیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1030

به "برگزاری نخستین جلسه ستاد رقابت های هندبال قهرمانی جوانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین جلسه ستاد رقابت های هندبال قهرمانی جوانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید