کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، انصاری فرد: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم

به گزارش بانوی ایران، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه در حال حاضر باید 110 هزار دلار و در شروع نیم فصل دوم 300هزار دلار به سرمربی خود بپردازد.

کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، انصاری فرد: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم

محمد حسن انصاری فرد در گفت وگو با خبرنگاران، درباره اظهارات گابریل کالدرون که عنوان نموده بود باشگاه مطالباتش را پرداخت ننموده، گفت: طبق قراردادی که کالدرون دارد، باید 300هزار دلار به عنوان پیش پرداخت دریافت می کرد اما قبل از دروه مدیریت ما هیچ گونه دریافتی نداشت. از زمانی که ما آمدیم، 187 هزار دلار به او دادیم و در این مرحله حدود 110 هزار دلار از ما طلبکار است وباید پرداخت کنیم.

وی اضافه کرد: در شروع نیم فصل دوم هم باید 300هزار دلار دیگر به عنوان قسط بعدی به کالدرون پرداخت کنیم. بنابراین سرمربی تیم ما از قسط قبلی خود 110 هزار دلار طلب دارد که در کوشش هستیم آن را پرداخت کنیم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا نگران این موضوع نیستید که کالدرون نیز مانند استراماچونی به خاطر دریافت نکردن مطالباتش قراداد خود را فسخ کند، گفت: باید مطالباتش را پرداخت کنیم. همانطور که گفتم 110 هزار دلار باید به کالدرون بدهیم و زمانی که نیم فصل دوم هم شروع گردد باید 300هزار دلار دیگر به او بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کالدرون به خاطر مسائل اقتصادی صحبت از جدایی را مطرح نموده است یا خیر ، گفت: نه، آقای کالدرون صحبت از جدایی ننموده اند. ما هم مشکل نقل وانتقال پول را نداریم و مبلغ را به حسابشان واریز می کنیم اما این پول طلب کالدرون باید تامین گردد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره اینکه سرمربی تیم به خاطر پرداخت نشدن مطالبات بازریکنان گله مند است، اظهار کرد: ما طبق قرار قبلی به بازیکنان پرداختی داشتیم اما آن ها و کادر فنی سابق از قبل مطالباتی دارند که این مطالبات در حدود 24 و یا 25 میلیارد تومان می گردد و باید پرداخت کنیم.

وی به اشتباهات داوری در لیگ ایران اشاره نمود و گفت: به نظر ما جامعه داوری پاک است و اشتباهات داوری از نظر ما عمدی نیست اما آن هایی که مدعی می شوند از جانب داوری آسیب دیده اند، بهتر است بازی های خودشان را با بازی های پرسپولیس مقایسه نمایند و ببینند آیا اشتباهات داوری به ضرر تیم آن هاست یا پرسولیس بیشتر متضرر شده است؟ اشتباهات داروی همواره به ضرر پرسپولیس بوده و مستندات آن هم موجود است ما سال های قبل تیم در جهت خوبی حرکت می کرد و در نهایت هم قهرمان شد. ما نمی توانیم بگوییم لیگ ایران پاک نیست اما با اسناد و مدارک می توانیم بگوییم اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 بهمن 1398 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 626

به "کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، انصاری فرد: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، انصاری فرد: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید