تور ارزان برزیل: پیغام وزرای خارجه برزیل و بولیوی به امیرعبداللهیان

به گزارش بانوی ایران، وزرای خارجه برزیل و بولیوی در پیغام های جداگانه به وزیر امور خارجه کشورمان تبریک گفتند و نسبت به توسعه مناسبات در دوران تازه ابراز امیدواری کردند.

تور ارزان برزیل: پیغام وزرای خارجه برزیل و بولیوی به امیرعبداللهیان

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، در ادامه پیغام های تبریک به حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه نو جمهوری اسلامی ایران، وزرای خارجه برزیل و بولیوی در پیغام های جداگانه به وزیر امور خارجه کشورمان تبریک گفتند.

تبریک وزیر خارجه برزیل

براساس این گزارش، کارلوس آلبرتو فرانکو فرانسا وزیر امور خارجه برزیل در پیغامی خطاب به حسین امیرعبداللهیان اخذ رای اعتماد و شروع به کار وی را تبریک گفت.

وزیر امور خارجه برزیل در این پیغام، ابراز امیدواری کرد با تشریک مساعی امیرعبداللهیان و در راستای توسعه روابط دیرینه دوجانبه، دو کشور قادر خواهند بود به حوزه تجارت و همکاری های فیمابین از جمله در زمینه کشاورزی شور و تحرک تازه ای ببخشند.

پیغام وزیر خارجه بولیوی

روخیلو مایتا مایتا وزیر امور خارجه بولیوی هم در پیغامی به امیرعبداللهیان، اخذ رای اعتماد و شروع به کار وی را از طرف مردم و وزارت امور خارجه این کشور تبریک گفت و برای وزیر امور خارجه کشورمان در سمت نو آرزوی موفقیت کرد.

وزیر امور خارجه بولیوی در این پیغام تأکید کرد که دولت بولیوی خواهان تقویت دوستی و همکاری بین دو کشور به منظور ادامه ارتقای توسعه مالی و اجتماعی و دستیابی به نوآوری های علمی و فنی و بعلاوه حصول به اهداف دو ملت است.

به گزارش فارس، پیش از این هم وزرای خارجه ایرلند، بورکینافاسو، مغولستان، جمهوری دموکراتیک کنگو و اندونزی در پیغام های جداگانه به وزیر امور خارجه کشورمان تبریک گفتند. (اینجا بخوانید)

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1837

به "تور ارزان برزیل: پیغام وزرای خارجه برزیل و بولیوی به امیرعبداللهیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: پیغام وزرای خارجه برزیل و بولیوی به امیرعبداللهیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید