نوسازی و اصلاح ساختار مدیریتی استقلال، گام اول مدیرعامل جدید باشگاه

به گزارش بانوی ایران، با حضور مدیرعامل جدید استقلال، ساختار و نظام اجرایی این باشگاه با اصلاحات و نوسازی جدی روبرو خواهد شد.

نوسازی و اصلاح ساختار مدیریتی استقلال، گام اول مدیرعامل جدید باشگاه

جهت دریافت خدمات شرکت بازسازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پیش از حضور احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال، فتح الله زاده تصمیم داشت تغییراتی را در ساختار این باشگاه ایجاد کند؛ حتی نشست هایی را با نفراتی، چون نظری جویباری، علی امیری، بهرام امیری و ... برگزار کرد، اما در نهایت از سمت خود استعفا کرد تا این تحولات در حد حرف بماند و شکل اجرایی به خود نگیرد.

با حضور سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال، تصمیم دارد در اولین اقدام سیستم اجرایی باشگاه را ساماندهی نموده و شکل فعال تری به آن دهد. به طور مثال قرار است کمیته های انضباطی، اقتصادی و اجرایی باشگاه تشکیل گردد و سامان جدی و عملیاتی بگیرند تا شاهد ساختاری جدی در این باشگاه مردمی باشیم. البته، شنیده می گردد تغییراتی نیز در ساختار اطلاع رسانی روی خواهد داد.

به احتمال فراوان بعد از انتها تعطیلات نوروزی، انتخاب و معرفی نفرات مد نظر سعادتمند شکل جدی تری به خود خواهد گرفت. تعطیلی فوتبال کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا، فرصتی است تا اصلاح ساختاری استقلال با حضور مدیرعامل جدید اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 806

به "نوسازی و اصلاح ساختار مدیریتی استقلال، گام اول مدیرعامل جدید باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوسازی و اصلاح ساختار مدیریتی استقلال، گام اول مدیرعامل جدید باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید