مقاله: پاسخ به سوال های تحصیل دبیرستان در کانادا

به گزارش بانوی ایران، با توجه به این که فرآیند دریافت پذیرش از دبیرستان و دریافت ویزای دانش آموزی کانادا برای بیشتر افراد حدود 4 ماه طول می کشد، بهتر است حداقل 6 ماه قبل از آغاز هر ترم برای دریافت ویزا اقدام کنید تا نگرانی از بابت رسیدن به اول ترم نداشته باشید. البته لازم به ذکر است که الزامی برای ورود در ابتدای ترم تحصیلی نیست و شهریه دبیرستان تنها برای ماه هایی که دانش آموز در کانادا حضور دارد دریافت می گردد.

مقاله: پاسخ به سوال های تحصیل دبیرستان در کانادا

به طور کلی در زمان تحصیل در کانادا، دانش آموز باید دور از خانواده اش باشد. والدین می توانند با ویزای توریستی کانادا در کنار فرزند باشند و گاه به گاه به او سر بزنند. اما به یاد داشته باشید که تحصیل دانش آموز در کانادا نباید وسیله ای برای دور زدن سیستم مهاجرتی کانادا در نظر گرفته گردد.

دانش آموز ویزای تحصیلی کانادا یا همان استادی پرمیت دریافت می نماید. البته چون سن دانش آموز زیر 18 سال است اجازه کار در کانادا را نخواهد داشت. این ویزا معمولا به صورت یک ساله صادر می گردد و باید سال به سال تمدید گردد.

سال تحصیل در کانادا حدود 10 ماه است. مدرسه ها تقریبا از پانزدهم شهریور ماه آغاز می شوند و تا 10 تیر سال بعد ادامه دارند. سال تحصیلی به دو ترم تقسیم می گردد. دانش آموزان برای تحصیل در کانادا باید در ترم اول (شهریور) یا ترم دوم (بهمن ماه) وارد مدرسه شوند؛ با این وجود اگر دانش آموزی به میانه یک ترم هم برسد امکان ورودش به مدرسه وجود دارد.

منبع مقاله: پاسخ به سوال های تحصیل دبیرستان در کانادا

انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1309

به "مقاله: پاسخ به سوال های تحصیل دبیرستان در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پاسخ به سوال های تحصیل دبیرستان در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید