فغان پور: چیز جدیدی در جلسه کمیته استیناف مطرح نشد

به گزارش بانوی ایران، نماینده باشگاه پیکان پس از جلسه کمیته استیناف اظهار داشت موضوع جدیدی در این جلسه مطرح نشده است.

فغان پور: چیز جدیدی در جلسه کمیته استیناف مطرح نشد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، صفی الله فغان پور که به عنوان نماینده باشگاه پیکان در جلسه کمیته استیناف در مورد اعتراض باشگاه گل گهر به رأی کمیته انضباطی در پرونده بانیاما حضور داشت پس از این جلسه گفت: جلسه خوبی بود و طرفین دفاعیات را انجام دادند ولی به نظر می رسد چیز نوی از سوی باشگاهی که به رأی کمیته انضباطی معترض بود (گل گهر) مطرح نشد. همان موضوعات سابق و گذشته تکرار شد. جلسه به خوبی از سوی کمیته استیناف اداره شد و بحث های چالش برانگیزی هم وجود نداشت. به نظر می رسد که جلسه در کمال آرامش برگزار گردید.

وی در مورد زمان احتمالی صدور رأی این پرونده از سوی کمیته استیناف شرح داد: این جزو اختیارات اعضای کمیته استیناف است. اگر احتیاج به استعلام دیگری نداشته باشند و پرونده کامل باشد طبیعتاً باید ظرف یک هفته رأی بدهند، ولی باید آنالیز گردد و ببینند آیا احتیاج به استعلام نو است یا خیر.

نماینده باشگاه پیکان در واکنش به این پرسش که آیا استعلام نو از سوی کمیته استیناف اخذ شده است یا خیر؟ گفت: در جلسه امروز موضوع نوی مطرح نشد که احتیاج به استعلام نو داشته باشد. همان موضوعات گذشته بود. بحث استعلام از پلیس فتا بود که قبلاً در حدود 51 صفحه پلیس فتا گزارش داده بود و شرایط ایمیل ها را مطرح کردند. فکر می کنم 9 ایمیل زده شده بود که هفت ایمیل جعلی بود. از کمیته های مختلف هم استعلام گرفته و اظهارات مسئولان کمیته اخذ شده بود. چیز نو مطرح نشده بود که احتیاج به استعلام نو داشته باشد، باز هم به نظر اعضای کمیته استیناف بستگی دارد که آیا پرونده کامل است یا خیر.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1999

به "فغان پور: چیز جدیدی در جلسه کمیته استیناف مطرح نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فغان پور: چیز جدیدی در جلسه کمیته استیناف مطرح نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید