شوخی عجیب مسی طرفداران را سکته داد؛ لئو مصدوم شد؟

به گزارش بانوی ایران، خبرنگاران - لیونل مسی وانمود کرد که مصدوم شده و طرفداران و هم تیمی هایش را در بهت و نگرانی فرو برد، اما بلافاصله خندید و گفت که این فقط شوخی بود.

شوخی عجیب مسی طرفداران را سکته داد؛ لئو مصدوم شد؟

به گزارش خبرنگاران، ویدئویی که از لیونل مسی وایرال شده طرفداران را برای ثانیه هایی شوکه کرد. مسی در این ویدئو ران پایش را گرفته و لنگ لنگان راه می رود، اما چند ثانیه بعد می خندد و همه می فهمند که اسطوره در سلامتی کامل به سر می برد و فقط شیطنتش گل نموده است.

هفته آینده تیم ملی آرژانتین باید مقابل عربستان سعودی بازی کند و مصدومیت مسی می توانست طرفداران بی شمارش را به شدت ناراحت کند. اما حالا خیال همه از سلامتی مسی راحت شد.

شیطنت مسی باعث واکنش بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی شد. یکی از طرفداران نوشت: با این چیزها شوخی نکن. دیگری نوشت: ببین چطور ما را دست انداخته. یکی هم نوشته بود: نزدیک بود سکته کنم. خیلی ها هم گفتند مسی دیگر از این کارها نکن.

طرفداران آرژانتینی امیدوارند که کابوس سال 2014 برایشان تکرار نشود و این بار در فینال به قهرمانی برسند. آرژانتین با هم گروه شدن با لهستان، مکزیک و عربستان سعودی قرعه نسبتا آسانی دارد و می تواند به راحتی از گروهش بالا بیاید. اگر تیم به یک چهارم نهایی برسد مسی می تواند در هزارمین بازی دوران حرفه ای خود بازی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 آبان 1401 بروزرسانی: 24 آبان 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2208

به "شوخی عجیب مسی طرفداران را سکته داد؛ لئو مصدوم شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی عجیب مسی طرفداران را سکته داد؛ لئو مصدوم شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید