رونمایی ویژه از تراکتور جدید، پرشورها مهیای لیگ نوزدهم شدند

به گزارش خبرنگاران، مراسم رونمایی از لوگوی جدید باشگاه تراکتور و البسه این تیم برای نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر روز سه شنبه در تبریز برگزار گردید.

رونمایی ویژه از تراکتور جدید، پرشورها مهیای لیگ نوزدهم شدند

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور که در بازار جابجایی تمام کوشش خود را برای ایجاد تمایز بین سرخپوشان تبریزی و سایر تیم های لیگ فزونی کرد مصطفی دنیزلی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و پس از حفظ هر سه کاپیتان تیم ملی فوتبال سراغ بازیکنانی نظیر رشید مظاهری، رضا اسدی و محمدرضا خانزاده رفت تا خودش را در قامت مدعی قهرمانی لیگ برتر نشان دهد.

تراکتور که تمرینات پیش فصل خیلی خوبی را در تبریز و ترکیه برگزار نموده است روز گذشته در سالن 6 هزار نفری پورشریفی تبریز با حضور خانواده های تبریزی از البسه ورزشی خود که برند آدیداس آن را فراوری می نماید رونمایی کرد. همچنین لوگوی باشگاه تراکتور نیز تغییر کرد تا این باشگاه پس از واگذاری بخش خصوصی نیز دنبال طراحی ساده و قابل قبول لوگوی خود باشد.

در مراسم روز گذشته مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و رضا اسدی پیراهن های تراکتور را پوشیدند. تراکتوری ها در نوزدهمین دوره لیگ برتر دارای دو کیت ورزشی است. آنها لباس اول خود را همچون سالیان گذشته قرمز انتخاب کردند و لباس دوم این تیم نیز سفیدرنگ خواهد بود.

باید دید تیمی که حالا لوگویش نو نوار شده و با یکی از بهترین برندهای البسه ورزشی دنیا قرارداد بسته تا تبدیل به خوش تیپ ترین تیم لیگ فزونی گردد در سرانجام به هدف خود که کسب قهرمانی است می رسد یا اتفاقات پیش بینی نشده ای در انتظار شاگردان مصطفی دنیزلی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 267

به "رونمایی ویژه از تراکتور جدید، پرشورها مهیای لیگ نوزدهم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی ویژه از تراکتور جدید، پرشورها مهیای لیگ نوزدهم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید