رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد خبرنگاران

به گزارش بانوی ایران، رئیس شورای شهر قزوین به دلیل بعضی اتهامات بازداشت شده و در بازداشتگاه به سر می برد.

رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، رئیس شورای شهر قزوین به دلیل بعضی اتهامات بازداشت شده و در بازداشتگاه به سر می برد.

فرج الله فصیحی رامندی عضو شورای شهر قزوین در این باره اظهار کرد: ما نیز به وسیله فضای مجازی خبر بازداشت رئیس شورای شهر را دریافت کردیم و آن گونه که از پیش زمینه های این ماجرا نیز اطلاع دارم، بازداشت وی به موضوعات داخل شورا و ایفای وظایف نمایندگی شورا بر نمی گردد و به فعالیت او در خارج از شورای شهر مربوط می گردد.

محمد قاسمی دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین ضمن تایید خبر بازداشت رئیس شورای شهر قزوین که شب گذشته در رسانه های مجازی و غیررسمی استان منتشر شد، بیان کرد: رئیس شورای شهر قزوین به دلیل پاره ای از تخلفات بازداشت شده و شایعه آزادی این متهم با گذاشتن وثیقه صحت ندارد و او همچنان در بازداشت به سر می برد.

براین اساس روز گذشته خبر بازداشت رئیس شورای شهر قزوین از سوی بعضی فعالان فضای مجازی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انتشار وسیعی داشت که در نهایت دادستان قزوین صبح امروز خبر یادشده را تایید کرد.

با وجود اینکه علت بازداشت رئیس شورای شهر قزوین از سوی هیچ منبع و مرجع رسمی قضائی بیان شده، اما شنیده ها حکایت از آن دارد که رئیس شورای شهر قزوین در مورد تخلفات ملکی شهرک اندیشه قزوین دستگیر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1608

به "رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید