تناقضی گویی درخشان درباره رقم قرارداد همامی

به گزارش بانوی ایران، در حالی که پرسپولیس هنوز نتوانسته از مسعود همامی رضایت بگیرد، اختلاف نظرهایی بر سر میزبان مطالبات او وجود دارد.

تناقضی گویی درخشان درباره رقم قرارداد همامی

به گزارش خبرنگاران ، نزدیک به یک سال پیش وقتی بحث مطالبات مسعود همامی از پرسپولیس داغ شد، مدیر روابط عمومی این باشگاه مدعی شد که مبلغ قرارداد همامی با پرسپولیس 820 میلیون تومان برای دو فصل بود. برای کسی که قرار بود دروازه بان دوم پرسپولیس باشد، رقم زیادی بود که حمید درخشان را هم وارد ماجرا کرد. او به عنوان مربی ای که همامی را به پرسپولیس آورده بود، در واکنش به ادعای خمارلو درباره مبلغ قرارداد همامی گفت: مبلغ قرارداد او اینقدر نبود. هم همامی و هم جعفرپور با قرارداد هایی زیر 200 میلیون به پرسپولیس آمدند. شاید مانند داستان ژوزه باشگاه باید جریمه دیرکرد بدهد وگرنه من مطمئنم آنها با قرارداد هایی زیر 200 میلیون آمده بودند.

او اما در تازه ترین مصاحبه اش همه حرف های خود را تکذیب نموده: ما در آن سال به دنبال یک دروازه بان دوم بودیم و با توجه به شرایطی که داشتیم، مسعود همامی را انتخاب کردیم. همامی مذاکراتش را با آقای طاهری انجام داد و من مثل تمام دوران مربیگری ام هیچ دخالتی در مسائل مالی او نداشتم. اصلا به من ربطی نداشت که او چه قراردادی با امضا نموده. وقتی هم از پرسپولیس رفت، باشگاه آنقدر طلبش را نداد که کار به اینجا رسید. خدا شاهد است من نمی دانم قرارداد همامی با پرسپولیس چقدر بود! من هیچوقت در بحث های مالی بازیکنانم دخالت نمی کنم و نمی دانم کدام بازیکن چقدر پول می گیرد.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 20 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 38

به "تناقضی گویی درخشان درباره رقم قرارداد همامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تناقضی گویی درخشان درباره رقم قرارداد همامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید